Kuidas saada aru, et tegu on hea inimesega. Atmosfääri mõju

Kindlasti oleme tunnetanud, et ühes kohas meile meeldib ja teises mitte, 
et ühe inimese heaks teeks mida iganes, teise juurest aga lihtsalt põgeneks ära,
et üks inimene on justkui halb, aga teine hea.
Kuidas teha vahet ja kuidas ise hästi hakkama saada.


banka.varenie.life
Siinkohal üks väike mõistujutt...

Kord küsiti ühelt targalt, et kuidas on võimalik ära tunda head inimest.
Tark vastas:
„Mitte selle järgi, mida inimene räägib või milline ta tundub, vaid selle atmosfääri järgi, mis tekib tema juuresolekul.
See ongi tunnistus heast inimesest.
Sest mitte keegi teine ei ole võimeline looma atmosfäääri, mis ei kuulu tema vaimule.”
/Sufi tarkus/


ATMOSFÄÄRI MÕJUST...


Inimestel on imeline võime tundlikult tajuda atmosfääri, täituda sisemiselt selle atmosfääriga ja järgida seda oma tegevuses selles suunas, mida kujundab nende poolt vastuvõetud atmosfäär.

Tuletagem meelde mistahes pidupäeva atmosfääri, milles unustad oma jooksvad probleemid ja selle asemel lõbutsed koos teistega, tantsid ja naudid muusikat, sööke jne.
Atmosfääri loomise kaudu on võimalik juhtida inimeste emotsioone, mõtteid ja tundeid. Tänu atmosfäärile võivad nad omandada mehisuse, võivad süttida armastusega mitte üksnes teie vastu, vaid ka kirega. Võivad tunnetada endas ületamatut soovi täita teie soove. Soove, millega see atmosfäär on täidetud.
Atmosfääri enda ümber on kerge juhtida sõnade ja asjade kaudu.


ATMOSFÄÄRI (ÄRA) KASUTAMISEST...


banka.varenie.life
Kui teie juhite atmosfääri, siis inimesed täidavad meelsasti teie soove, isegi mitte küsides, miks need vajalikud on.
Seda atmosfääri eripära kasutavad tihti poliitikud. Luues enne valimisi üritustel ja reklaamides neile vajalikku atmosfääri, saavutades atmosfääri juhtides selle, et inimesed neid valivad.
Ka kogenud abikaasad kasutavad seda omadust. Luues kodus sellise atmosfääri, et teinepool ei pööragi pead selles suunas, mis võiks perele ohtu tuua.
Alati kasutavad seda ka need, kes armastavad suurt hulka teisi inimesi enda ümber. Suur sõprade hulk garanteerib neile, et nende elu saab alati olema kerge ja meeldiv. Luues sõpruse attmosfääri, on neil üks kõige suurepärasem varandus maailmas – neil on sõbrad, kelle poole võib alati pöörduda nõu, raha, kaitse või lihtsalt meeldiva naudingu saamiseks heast seltskonnast.


ATMOSFÄÄRI REGULEERIMINE...


Kui usaldate oma tunnetust, siis te kindasti eristate atmosfääri erinevates kohtades. Ühes kohas see atmosfäär meeldib teile, aga teistes kohtades tunnetate sisemist pinget ja vajadust järgida ühtesid või teisi reegleid, mis teile ei meeldi.
Olete juba piisavalt kogenud inimene, et teadlikult hakata pöörama tähelepanu atmosfääridele kohtades, kus viibite, hinnates atmosfääri teie jaoks kasulikkuse ja meeldivuse seisukohast, lahkudes mittemeeldivast atmosfäärist ja jäädes sinna, kus tunnete, et saate lõdvestuda ja avaneda, kus on meeldiv ja mida saab nautida.

abstractart2006.narod.ru/eng/artists/savvas.htm
Muidugi, selliseid kohti, kus atmosfäär meid täielikult rahuldab, ei kohta just sageli. Sellest situatsioonist on olemas väljapääs. Looge seal, kus viibite, iseenda atmosfäär, mis teile ideaalselt sobib. Seda on võimalik teha ükskõik kus, sõnade ja asjade abil. Sel juhul on teie elu alati nauding ning te saavutate kiiresti edu.
Näiteks ei pruugi sellised naised mehi enam otsida, sest need on juba niigi nende elus olemas. Noormehed ja mehed tunnevad ennast sel juhul aga kindlalt maa peal seisvana ja suutelisena ennast, oma peret, kalleid inimesi jne kõige vajalikuga varustama, mis neile rõõmu kingib.

Depressioon, see on samuti atmosfäär. 
Teie võimuses on depressiooni atmosfäär välja vahetada õnne, seikluste, rõõmu, rahalise edu ja igakülgse arengu atmosfääriga. Kui soovite.
Kindlasti meenub teile oma elust mingeid fakte, kui te millestki kogu hingest innustudes hakkasite juhtima sündmusi tööl, inimesi teie ümber, saavutades imelisi tulemusi. Teid kuulati ja teile alluti. Miks ei võiks te seda teha süstemaatiliselt ja regulaarselt? Te ju oskate, kui varem sellega hakkama saite. Kasutage sõnu ja asju, et luua tänagi see meeldiv atmosfäär, mis on vajalik teie eluliste soovide täitmiseks, et elu oleks toredam, et te oleks energiat täis, et tunneksite ennast iseendana. Siis olete selle maailma atmosfääris, mis teile meeldib. Siis realiseerite enda jaoks parima.


Juhul, kui te ei juhi sõnade ja asjade abil atmosfääri enda ümber, 
siis upute teiste poolt loodud atmosfääri, mis ei pruugi teie jaoks kõige parem olla.Toimetanud ja tõlkinud Ingrid Soosaar (Prass).
CopyRight ©
Allikas:
lifedeeper.ru

Postita kommentaar

Copyright © Manaratas. Designed by OddThemes