Voodoo horoskoop

Sõna „voodoo” puhul tekivad tavaliselt silme ette julmalt nõelu täis torgitud nukud.
Ometi on voodoo küllaltki rahumeelne religioon huvitavate tervendamise ja ennustamise meetoditega.

vality.ru/redkij-goroskop-vudu
Voodoo religioon on üks kõige vanematest religioonidest maailmas. Ta on seotud aafriklaste algupärase paganliku maagiaga.
Peale Aafrika koloniseerimise, massilise orjadeks müümise ja väevõimuga pealepandud kristluse tekkis Jamaikal, Kariibi mere saartel ja Brasiilias omapärane segu kristlusest ja vanast paganlikust religioonist. See sai endale nimeks Voodoo.
Nagu ka iga teine õpetus, on voodool omad tervendavad praktikad, maagilised rituaalid, pühakud, jumalused, vaimolendid, ennustused, kalendrisüsteem ning loomulikult ka horoskoop.
Voodoos jagatakse aasta dekaadideks. Igal sellel on oma jumalus või vaimolend, kelle järgi siis arvatakse olevat määratud selles vahemikus sündinud inimese iseloomustus.


1. jaanuar – 10. jaanuar
Loa Mademoiselle Charlotte, vaimolend. Noorte neidude kaitsja ehk matroon.
Värv - roosa ja kõik eredad värvid.
Ohvriannid – maiustused, limonaad, noore kana liha, liköör, rumm.
Küllaltki salapärased isiksused, kelle sümboliks võib pidada meeldivat suvist soojust. Nad on palju naiselikumad kui kõik teised voodoo märgid. Nad on liiga haavatavad, mistõttu on neid kerge solvata. Võivad solvuda isegi „sellise” pilgu peale. Nende iseloomus on salapärasuse varjund, mingi varjatus, mis aga samas annab neile teatud sarmi. Kui see inimene on sündinud öösel, siis võib neis pesitsev häbelikkus veelgi suurem olla. Nad on visad, ülimas kõrguses asuvale eesmärgile pürgijad. Külmetused „armastavad” neid. Neil tasub oma tervisesse tähelepanelikult suhtuda. Eriti tuleb hoida kurku.


pinterest.ch/pin/403212972880890075
11. jaanuar – 20. jaanuar
Eshu Tranca Ruas,
kaitseb inimeste õeluse ja rünnakute eest, takistab vaenlasel teed. Öistel ristteedel.
Värv – sügavmust.
Ohvriannid –
lihatoidud.
Reeglina hoiavad need inimesed varju. Neid ei ole praktiliselt mitte kunagi näha. Just seetõttu koguvad nad sobival võimalusel endasse kõik, rünnakutest kuni ovatsioonideni. Nad ei suuda istuda käed rüpes. Neil on kogu aeg vaja midagi teha. Vastasel juhul võib nende sisemaailm surra. Selle märgi peamiseks iseloomujooneks on lahkus ja ustavus. See inimene tunneb ennast kõige paremini perekonnas. Abielu võib kesta noorest east kuni kõrge vanuseni. Seda seepärast, et need inimesed on ilusad nii hingelt kui ka kehaliselt. Nad on suurepärased töötajad. Tervise osas on neil nõrgad hingamiselundid. Võimalik on haigestumine gripist kuni abtsessideni (vahel raskel kujul).


safita.pro/duhi-chernogo-kontinenta
21. jaanuar – 31. jaanuar
Orisha Obatala / Ochalá, juhib loomist,
aitab kõigis, aga eriti armastusega seotud maagilistes toimingutes.
Värv – puiduvärv, hall.
Ohvriannid -
riis, õlita praetud kaneel.
Tõeliselt omakasupüüdmatud inimesed. Riiete valikus kompleksivabad. Võivad rahulikult kanda vanu väsinud augulisi teksasid, kuni need päris kasutuskõlbmatuks muutuvad. Ei pirtsuta kunagi ei riiete, ei söögiga. Vaatamata sellele kadestavad teised märgid neid sageli. Sest nad saavad eluraskustega kergesti hakkama. Reeglina elu teises pooles saavutavad suure finantsilise edu ning sellega võrdsel tasemel ka hingelise kasvu. Kalduvus migreenidele. Muidu on füüsiline tervis hea.


safita.pro/duhi-chernogo-kontinenta
1. veebruar – 10. veebruar
Orisha Oshun, armastuse, ilu, naiselikkuse ja kodukolde jumalus, korraldab peresuhteid.
Värv - kollane, kuldne, terashall, hõbedane.
Ohvriannid – siider, siirup, šampanja, punane vein.

Armastus ja raha igal kujul. Soodne eriti naistele. Meestest saavad sageli rüütlid. Nad on riskialtid, võivad õnne saavutamise nimel vallutada mäetippe, kõrgusi. Need inimesed kalduvad spordi poole: tõkkejooks, aikido, karate, poks. See lisab nendele inimestele veidi sarmi. Isegi naised-kulturistid võivad seksikad välja näha. Kalduvus traumade, st luumurdude, vigastuste, muhkude saamisele.

11. veebruar – 19. veebruar
pinterest.com/gemise888/abstract/
Orisha Yemaya, naisvaimolend-merineitsi,
vastutab mere, laste sünnitamise ja armastuse eest, naiste kaitsja. Kuu mõju.
Värv – merevärv (lasuur), helesinine, valge.
Ohvriannid –
soolane vesi, sool, mere- ja järvelilled / vees või piimas keedetud maniokk, maisijahu või riis.

Ilu, ligitõmbavus, maneerlikkus (edvistamine) ja estetism (st välise ülehindamine) – need on selle inimese sisemise iseloomu kohustuslikud „atribuudid”. Need on kinnised inimesed. Hoiavad emotsioone vaka all. Neist võivad saada suurepärased spioonid. Ettearvamatute ja kriitiliste situatsioonide tekkel tegutsevad kiiresti, oskavad otsuseid välgukiirusel vastu võtta, mis võib tõenäolise vastase šokiseisundisse viia. Nii naised kui mehed on väga head töötajad. Oskavad juhtida suuri ja keerulisi masse, kollektiive. Sündinud ülemused. Kui nad on juhtivad töötajad, siis käivad nende alluvad nööri mööda, et vaid neile meele järgi olla. Probleemid närvidega, st kasulik on oma muresid lähedastega jagada.


blackwitchcoven.com

20. veebruar – 28./29. veebruar
Loa Erzulie, aitab lapsi ja abielunaisi, eriti perevägivalla käes kannatajaid, kaitseb lesbisid. Naiselikkus, kaastunne.
Värvid – kuldne / must, valge / roosa, oranž.  
Ohvriannid - head sigaretid või sigarid, magus liköör, rumm / maiustused, elusad lilled
Sarnanevad neid kaitsvale jumalusele. Liialt tundlikud. Ei suuda pikalt jalgsi käia, taluvad valu halvasti. Kui läheb koti lukk katki või tööl halvasti, siis tunnetavad seda nii justkui oleks maailm kokku varisenud. Sellegipoolest lähevad visalt eesmärgi poole, vaatamata takistustele. Tasub märkimist, et see märk võib ohverdada ennast sõna otseses mõttes näiteks isegi lihtsalt idee eest, mida järgivad. Peavad oma tervist hoolikalt jälgima. Reeglina on probleeme mao-soolestiku traktiga, võimalikud maohaavandid.


1. märts – 10. märts
Eshu Alaketu, armastajate vahel olevate õrnade tunnete vaimolend, sensuaalsuse andja.   
Värv - puit, hall.
Ohvriannid –
linnuveri.
Neid inimesi iseloomustab jumalik tundlikkus. Neil ei ole raske kellelgi pead segi ajada või lolliks teha, ükskõik kes siis nende huviobjektiks on. Üläjäänud märkidel tasub nende suhtes ettevaatlik olla, sest nende seatud võlude lõksust on raske välja saada. Täpsemalt öeldes, see on peaaegu võimatu. Nende inimeste eluteel on palju takistusi. Rohkem kui tähti taevas. Aga nad leiavad peaaegu alati väljapääsu ka kõige raskemast situatsioonist. Heaolu saavutavad alles elu teises pooles. Sageli on taimetoitlased. Probleeme võib olla nägemisega.


anuncioesoterico.com

11. märts – 20. märts
Pompa-Gira, armastuse sõnumitooja
Värv punane, must / roheline, salatiroheline. 
Ohvriannid - sigarid, liha, kange alkohol / siider, siirup, šampanja, mesi

See märk kannab endas armastust, suuremas osas. Ilusad naised. Mehed on veetlevad ja saladuslikud. Kõigil teistel märkidel tasub nende suhtes ettevaatlik olla, eelkõige nende salakavaluse tõttu. See märk annab neile inimestele valetamise ande. Oskavad valetada nii nagu ei keegi teine. Küllaltki rafineeritud ehk peened natuurid. Hea flirtimisoskusega. Selles osas on nad võrreldavad naabermärgi, Alaketuga. Neil tasub oma tervise suhtes tähelepanelik olla. Võivad kannatada kuseteede haiguste käes.
21. märts – 31. märts

pinterest.com/gabrieleustachio/capa-preta/
Eshu Capa Preta, musta maagia isand, maagia eest vastutaja, maailma puhastaja. 
Värvmust, punane / pruun / sinine. 
Ohvriannidliha, veri, loomade kondid.
Tugevad, küllaltki otsuse- ja sihikindlad inimesed. Läbilöögivõimelised. Vahel tundub, et nende jaoks ei eksisteeri mitte mingeid tõkkeid, et nad on suutelised ka kõige paksematest seintest läbi minema. Kokkuhoidlikud, kaalutlevad, kannatlikud. Neist võivad saada suurepärased finantsistid, programmeerijad, õiguskaitseorganite töötajad, juristid ja advokaadid. Neil tasub pöörata tähelepanu oma närvisüsteemile, mis võib kannatada liigsete katastroofide käes, mille nad ise endale leiavad. Õnne perekonnas leiavad koos pehmema loomuga, leplike ja järeleandlike inimestega.
pinterest.com/pin/328692472800305551/
1. aprill – 10. aprill

Orisha Ibeji, laste kaitsja. 
Värv sinine, roosa / oranž 
Ohvriannid – maiustused.
Need on lapsemeelsed natuurid, ausad, siirad, usaldavad, häbelikud, arglikud, energilised, uljad. Nende kergeusklikkust siiski ära kasutada ei tasu, sest nad maksavad kindlasti kätte. Kättemaksuhimulised. Võivad alistada oma vaenlasi nii nagu keegi teine ei suuda. On võimelised kättemaksu hauduma aastaid ja siis saab see olema nii verine, et vaenlane selle tulemusel kindlasti kannatada saab. Tüüpiline sellele märgile – reuma ja liigesvalud.
11. aprill – 20. aprill
Eshu Lalu, psüühikahäiretest ning kinnisideedest tervendaja. 
Värv – valge (matt, tuhm, läiketa). 
Ohvriannid – männioks, palmilehed.
Ilmselt kõige uljam märk, teevad kõike „täiega”, ihu ja hingega, äärmuseni, energiliselt, hooga. Nii kuis vähegi suudavad. Olgu see siis töötamine või lõbutsemine. Küllaltki lahke loomuga. Kui vaja, annavad hinge tagant ära kõik mis vaja. Alati valmis appi tulema. Armastavad puhtust ja mugavust. Tervis – risk südamehaiguste suhtes.


safita.pro/duhi-chernogo-kontinenta
21. aprill – 30. aprill
Orisha Shango, kohtunik, õiglusemõistmise eest vastutaja. 
Värv – metallivärvid (valge, punane, hall, must). 
Ohvriannid – minifiguurid hobustest, praetud suvikõrvits, valged lilled.
Need inimesed püüavad mitte kunagi mitte millegagi eriliselt välja paista ehk eristuda. Nad hoiavad kuldset keskteed ainult selleks, et oma isiklikke jõuvarusid kokku hoida. Sest nende poole pöördutakse sageli abi saamiseks. Nad on maksimalistid, kes püüavad alati seatud sihte saavutada. Ta võib selle sihi valida juba lapsepõlves. Võib minna seda teed kas terve elu või niikaua, kuni ütleb endale: „Nüüd on kõik! Olen tubli.” Võivad elukutse valida juba varases nooruses ja siis terve elu selles sfääris töötada. Isiklikus elus neil inimestel reeglina ei vea. Alati truud oma partneritele ja harjumustele. Ei armasta muutusi. Tervise osas tasub hoida oma luusid ja liigeseid.


1. mai – 10. mai
Eshu Opin, meie maailma ja paralleelmaailma värava valvur. 
Värv - maa toonid. 
Ohvriannid - õun, granaatõun, kõrvits, apelsin.
See märk paistab silma oma ääretu lahkusega, aga ka sama tulise ja avatud südamega. Neid ei tasu solvata. Reeglina nad ei tee tagasi, aga teil endal võib nende abi vaja minna. Ning ära nad ei ütle! Nad on küllaltki kindlad ja usaldusväärsed kaitsjad. Neist inimestest võivad saada suurpärased sõjaväelased. Peale selle võib nende kutsumuseks olla ka pedagoogika ja tervendamine. Selle märgi inimestel tasub hoida oma närve.


safita.pro/duhi-chernogo-kontinenta
11. mai – 21. mai
Ogun, stiihiliste hädade ja sõja jumalus. 
Värv sinine, roheline / hall, punane, pruun. 
Ohvriannid – metall, metallist instrumendid.
Selle märgi inimesed on alati valmis võitlusse asuma, isegi kui eelnevalt on teada, et jõudude vahekord osutub ebavõrdseks. Noores eas armastavad need poisid kaklusi, tüdrukud vaidlusi. Seda inimest on raske jahmatada „noa selga löömisega” või siis karjatusega tummas kottpimedas öös. Ta on peaaegu alati tüssamiseks valmis, seda oodates. Nad on head pereinimesed, aga ka peresuhetes on valmis katastroofideks. Nendega on huvitav elada, aga raske alati. Keevalisuse tõttu on nendega raske klappida, aga samas truumat pereinimest on raske leida. Neil tasub hoida oma südant, sest vanaduses on infarktioht.


22. mai – 31. mai
Eshu Vara, vastutab sõbralike suhete eest inimeste vahel. 
Värv – roheline, salatiroheline, vaskne. 
Ohvriannid – roheline küünal, vaskmündid.
Armastuse ja pereõnne märk. Need inimesed on vahel liigagi ligitõmbavad. Ilu rohkus ei sega intellekti. Neis on kõik see tasakaalus. Mõistavad inimesi hästi. Töös asjalikud, võimelised kergesti oma konkurenti eemaldama, selle tagajärgi kahetsemata. Neist võivad saada suurepärased spotlased. Negatiivsed omadused: umbusaldavad, ebausaldusväärsed, ebakindlad, endas kahtlevad, ootavad tüssamist, muutliku meelega, võivad midagi välja lobiseda, võivad hetkega eufooriast depressiooni minna. Tervise osas tasub olla juba noorest east alates tähelepanelik maksa ja pankrease suhtes.


1. juuni - 11. juuni
Eshu Zaka, valge maagia (musta maagia pehmem vorm) jumalus. 
Värv – must, veripunane, helepunane 
Ohvriannid – värske liha, veri.
Sellele märgile on iseloomulik üleliigne konservatism, mis läheb konstruktivismiga kõrvuti koos. Sellest lähtuvalt võib iseloom võtta plahvatusohtliku vormi, mis teatud asjaolude korral võib iga ettevõtmise kildudeks lüüa. Kättemaksuhimulised, teistel tasub nende suhtes ettevaatlik olla. Ei talu hästi halba ilma, see võib depressiooni põhjustada. Armastavad mööda metsi kolada. Ei salli transporti. Neid on raske sundida kasutama uut tehnikat või toitu. Neile sobib üksiolemine, st endaga igav ei hakka. Tervis: tundlikud ilmastikule ja looduskatastroofidele, sellest sõltuvalt peavalud, depressioon.


picswe.com/pics/loko-loa-b3.html

12. juuni – 21. juuni
Loa Loco, kavaluse ja salakavaluse jumalus. 
Värv – kuld, must koos kullaga, must. 
Ohvriannid – Kala liha ja kala veri.
Erinevalt selle märgi jumalusest ei oska nad kavaldada ega ole salakavalad. Need inimesed on palju pehmemad ja järeleandlikumad. Nad on tõelised kodus „istujad”, keda on raske kodust välja õue saada, rääkimata lõbutsemisest seltskonnas. Neid ei saa kuidagi võitlejaks pidada. Raskes olukorras nad pigem otsustavad mitte tegutseda, oodata tormi möödumist ja rakendavad kaitsetaktikat. Vaatamata kõigele sellele liiguvad nad seatud sihi poole ja jõuavad sinna. Tõsi küll, seda tohutute pingutuste tulemusel. Tervise osas nõrgad kohad on selgroog ja neerud.


22. juuni - 1. juuli
Eshu Gogo, finantstehingute juhtija, õigeaegsete makstete ja õiglase kasumijaotuse eest vastutaja. 
Värv – kuld, hõbe. 
Ohvriannid – peeneks hakitud sidrun, sidruniviilud ja teised tsitruselised.
Seda märki võib pidada tõeliseks Don Juaniks. Seda on nii selle märgi mehed kui ka naised, võrdselt. Kui seda inimest juba varasest east kasvatada selles vaimus, siis võib temast kergesti saada ennastimetlev nartsissist. Mehed on abielus eduamad (finantsiliselt) kui sellesama märgi naised. Neis on liialt arenenud iseteadlikkus, upsakus, aga põhimõtteliselt see neid ei sega. Tervis - see energiat täis inimene kaldub pikaealisusele.


womoninred.ru/gor
2. juuli – 12. juuli
Eshu Agongon Goza, riietuse ja välise väljanägemise ning kütkestavuse eest vastutaja 
Värv – ihuvärv, pastellsed toonid. 
Ohvriannid – puu- ja juurviljad.
Seda märki võib nimetada kolmainsuse (õhk, vesi ja maa) sümboliks. Vastavalt sellele on need inimesed liialt keerulised teistele mõistmiseks. Äärmiselt vastuoluline iseloom. Võivad ehmuda ukse kriiksumisest pimedas, aga võivad ka kakluses osaleda, kaitsmaks juhuslikku möödakäijat pättide eest. Nad on pisut kavalad ja kartlikud, arvestuslikud ja otsusekindlad. Kavalus koos naiivsusega, ihnsus heldusega. Nendega on raske hoida sõprussuhteid, rääkimata siis veel abielust. Peaaegu alati ületavad nad eluraskused liiga kergelt. Nii lihtsalt, et vahel tekib küsimus: „Kas neil neid raskusi üldse oli?” Väike kogus alkoholi või tubakat võib jalust niita. Targem on kahjulikest harjumustest üldse loobuda.


13. juuli – 23. juuli
Eshu Elekun, jahimeeste, tagaaetavate, solvatute ja tagakiusatute kaitsja. 
Värv – tule värvus, kõiges oma toonides.  
Ohvriannid – riknenud liha ja kala.
Need inimesed on nö eluaegsed kuningad, alates oma sünnist kuni kõrge vanaduseni. Nad armastavad, kui suure hulga inimeste tähelepanu on neile pööratud. Nende stiihia – estraad, kino, õpetamine, poliitika, st avalikud tegelased. Neist võivad saada suurepärased oraatorid, juhtivad töötajad. Teistel märkidel tasub mitte neile suurt võimu anda – see on hukutav! Neil tasub jälgida oma toitumist, sest magu reageerib dieedi väiksematelegi häiretele kergesti.


24. juuli – 2. august
Eshu Oro, diplomaatia, läbirääkimiste ja info saamise vaimolend. 
Värv – helepunane, punane. 
Ohvriannid – hapukas vein, vürtsikad toidud.
Selle märgi esindajad on justkui jumala poolt õnnistatud. Nimelt puutumatusega. Neil on peal mõningane kaitse teatud olukordades. See ei lase teistel neid puutuda. Neil endil oleks vaja diplomaatia jumala abi, sest nende teravalt torkiv plahvatuslik meelelaad tekitab sageli konflikte, kus siis teine inimene saab tunda „nõela torget”. Selle märgi inimesed on sellised torkavalt metsikud juba sünnist saadik. See-eest saadab saatus neile kannatliku kaaslase ning perekonnas on need torkajad õnnelikud. Kõrgenenud ärrituvus aga viib selle märgi inimesi sagedaste depressioonideni. Neil ei tasu kõiki probleeme südamesse võtta.


pinterest.com/pin/553239135461617931/
3. august – 12. august
Orisha Oshosi, metsade, metsaloomade ja ravimtaimede valitseja, tervenduse eest vastutaja. 
Värv - roheline, türkiissinine, erksinine. 
Ohvriannid – taimed: juured, ürdid, õied.
Need inimesed on jahiinstinktiga varustatud juba lapsepõlvest peale. Nad liiguvad pidevalt ringi teravate elamuste otsingutel, sest neil on selliste asjade suhtes vastupandamatu tõmme. Nende eest on nõus andma ära kogu oma varanduse. Seda võib nimetada lausa maaniaks. Aga vaatamata sellele, ei ole need inimesed võidule jõudes sellest kunagi pimestatud. Nad on innukad ja kirglikud kollektsionäärid, rändajad ja mängurid. Lähedaste jaoks on oluline nende hasarti perioodiliselt jahutada. Tervis: pöörata erilist tähelepanu südame-veresoonkonnale.


13. august – 23. august
Eshu Rei, kõikide teiste vaimolendide üle valitsev jumalus. 
Värv – kuldne 
Ohvriannid – magus rumm, pipraviin.
Kuninglik märk. Mitte miski ei suuda segada neid inimesi eesmärgile jõudmast. Eesmärgi seavad sageli juba varases lapsepõlves ja kui pool elu on läbitud, siis jõuavad ka selleni. Need on head kõrgetel kohtadel olevad juhid, ministrid ja väepealikud, kes on suutelised oma tahte abil mägesid ümber pöörama. Võib juhtuda, et teised tunnevad nende vastu musta kadedust, aga selle märgi inimesed ei pööra sellele mitte mingit tähelepanu. Asi on selles, et nad on alati enda jõus ja õiguses kindlad. Peamine oht tervisel on väheliikuv eluviis. Tasub sõbrustada kehakultuuriga ning sagedamini jalutada.


pinterest.com/shereen41/orisha-inspired/
24. august – 2. september
Orisha Omulu, ravitsemise ja meditsiini esiisa, aitab tervendada. 
Värv - punane, oranž.
Ohvriannid – metsataimed, ürdid.
See on kõigist märkidest kõige askeetlikum. Need inimesed võivad minna ära kaugele metsa või mägedesse, et seal mõtiskleda. Neist võivad saada suurepärased tervendajad ja kirikuteenrid, vaimulikud, sõjaväelased. Nad ei ole enda suhtes nõudlikud. Nende jaoks ei ole vaja luksust, delikatesse ega palju raha. Kurb on aga see, et teatud asjaoludel võivad need inimesed muutuda masside silmis klounideks ning poolearuliseks hullukeseks, õndsaks vagaks hulluks. Selle askeedi keha külge ei hakka kuni kõrge eani mitte ükski tõbi.3. september – 11. september
Orisha Obaluite, häbelik õpipoiss tervendamises (tulevane Orisha Omulu), pendli kasutaja. 
Värv – helesinine, sinine / beež, virsikuvärv, nahavärv.
Ohvriannid – puu- ja juurviljad.
Otsekohese loomuga inimesed. Võrreldes teiste märkidega kõige individualistlikum. Nende sirgjoonelisus on loomulik. Selle iseloomujoone tõttu võivad tekkida terve elu jooksul konfliktid. Nad ei oska valetada, see teeb nende elu keeruliseks. Ainus, mis neid pettumusest päästab – see on nende täielik enesekindlus, veendumus enda õiguse osas. See on stiimuliks kõigi selle märgi esindajate jaoks. Neil on siiski palju sõpru, kes hindavad neid just printsipiaalsuse ja aususe eest. Kõige muu kõrval on need inimesed ühed kõige elurõõmsamad, rahulikumad, stabiilsemad ja usaldusväärsemad inimesed. Tervis – vahel võivad alt vedada maks ja sapiteed.


12. september – 22. september
magiadeltarot.blogspot.com
Eshu Laroie, armastuse saadik 
Värv – roheline, salatiroheline, valge. 
Ohvriannid – siirup, siider, šampus, punane vein.
Kogu oma elu jooksul on need inimesed suutelised erksalt värviliseks maalima halli maailma. Nad on peaaegu alati tulvil lahkust, optimismi ja rahuarmastavust, isegi kõige raskematel päevadel, iseenda jaoks. Nad on võimelised peletama kurbuse ja hingepiina, nad on seltskonna hingeks, südameks. Neil lihtsalt ei saa olla vaenlasi, sest nad muutuvad igas seltskonnas hetkeliselt tähelepanu keskpunktiks. Aga vahel võib selle märgi inimestel ilmneda uljas muretus või kergemeelsus kõige suhtes, millega nad hõivatud on. Tööl on nad alati hinnatud. Nende jaoks oon peamine – leida oma tee. Mõnikord on selleks vajalik kõrvaline abi.

23. september – 3. oktoober
Eshu Iseri, ravitseja, kindlustab õige ravi, juhatab kätte õiged ravimtaimed. 
Värv – punane, valge 
Ohvriannid – noad, linnuveri, külmpressitud oliivõli.
Need inimesed suudavad kõige enam näidata kõigile oma iseloomu ja käitumisega, mis asi on peenus, tõeline rafineeritus. Nad oskavad hinnata mitte ainult ilu, vaid ka selle inimese hinge üllameelsust, kes neid ühes või teises situatsioonis aitavad. Tasub märkida, et neil on meeles kõik võlad. Talle võib julgelt võlgu anda ja saladusi usaldada. Sünnipärane õilsus ei luba oma sõna murda. Nad on osavad iga töö peale ning on suutelised töötama igas ametis santehnikust peaministrini välja. Armastavad väga loomi. Tervise osas annab aeg-ajalt tunda magu.


http://jensov.com
3. oktoober – 13. oktoober
Eshu Aponaki, mineviku mäletamise ja mälu eest vastutaja, mälu värskendaja. 
Värv – hõbedane, türkiissinine. 
Ohvriannid – vanad, antiiksed asjad.
Neil inimestel on hea mälu, aga see ei tähenda, et nad halba meelel kannavad. See omadus aitab neid tihti kõige raskematest olukordadest välja. Neis on optimism. Nende jaoks kehtivad sõnad: „Väljapääsmatuid olukordi ei ole!” Neist sõnadest juhinduvad nad oma eluteel. Neil on suurepärased näitlejaoskused ja võimed võõrkeelte õppimise osas. Võivad töötada filmides, teatris, kaubanduses, samuti kooliõpetajana. Seal tunnevad ennast nagu kala vees. Neil on kõrvaltpoolt vaja kedagi, kes aitaks tunnetada, mis suunas elus minna. Noores eas kimbutavad neid nahahaigused.


14. oktoober – 23. oktoober
Eshu Keve la Dunsha, tundlikkuse, (vastassugupoole) kütkestavuse, võrgutamise ja mõnude vaimolend.
Värv – šokolaadi-, vaarika- ja kreemivärv.
Ohvriannid – maiustused.
Neid inimesi võib võrrelda õitsvate maikellukestega. Nad on tulvil värsket nooruslikkust. Paljud selle märgi esindajad võivad kalduda ülakaalulisusele. See märk on üks kõige heasoovlikumaid märke nende lapsevanemate jaoks, kes tahavad oma lapse sünni planeerida horoskoobi järgi. Nende heatahlikkus tõmbab ligi edu ja õnne. Kütkestavad nii keha kui ka hinge poolest ega vanane seetõttu kaua. Selle märgi esindajad on niivõrd sihikindlad, et sihtmärk, mida nad oma kütkestavusega ligi tõmbavad, jookseb ise nende „võrku”. Selle märgi inimesed taluvad teiste märkidega võrreldes kõige kergemini igasuguseid, mõeldavaid ja mõeldamatuid katastroofe. Nad on sündinud õnnesärgis, on saatuse soosikud. Neil on terve ja tugev närvisüsteem ja keha.


24. oktoober – 2. november
Eshu Ayede, ennustuste õigsuse ja sõnumite täpsuse eest vastutaja. 
Värv – vaarikapunane, roosa. 
Ohvriannid – roosi õielehed, värsked munad.
Selle märgi inimestele on iseloomulik suur visadus määratud eesmärgi saavutamise poole liikumisel, ülesannete täitmisel, samuti kartmatus ja mõningane kogus jonnakust. Nende võlu on raske kirjeldada, see on muide tunnetatav selle inimese abiellumise hetkel ning see võimaldab olla abielus õnnelik. Nad ei oska näida paremad, väljastpoolt, st jätta muljet. Aga tänu oma lahkusele tõmbavad sõpru lähedale. Neil inimestel ei tasu oma organismi üle koormata, eriti ohtlik on ära kurnamine, nii füüsiline kui vaimne. Füüsiline kurnatus mõjutab enesetunnet.


by Hërsza Barjon
3. november – 12. november
Loa Maman Brigite, poeetide inspireerija, ravitsejate aitaja, surnute ülesärataja või surma edasilükkaja. 
Värv – must, violett, punane / virsikuvärv, kollane. 
Ohvriannid – mustad tibud.
Neid inimesi saadab terve nende elu jooksul saladuslikkuse loor. Hädalisi tõmbab maagiliselt nende abi poole. Selle märgi inimesed on töökad ja vastupidavad, olles iga ülemuse unistuseks. Täidavad igat tööd hingevärinaga, kogu hingest. Nad ei ole nõudlikud oma materiaalse heaolu suhtes. Armastavad kodust olemist, kuigi see võib vahel liigagi tagasihoidlik olla. Kannatlikud ja hoolitsevad lapsevanemad. Tervis – risk allergiale, astmale.

13. november – 22. november
Emalya, armastuse ja (välise) ilu patroon, aitab naistel saada soovituks ning vastupandamatuks. 
Värv – helesinine, oranž 
Ohvriannid – punane vein, šampanja.
Need on küllaltki impulsiivsed inimesed, kes ei armasta „kummi venitada”. Kõik, mille nad käsile võtavad, õnnestub neil. Iga töö liigub surnud punktist välja, kui selle märgi inimesed asjaga liituvad. Soovitav on neid inimesi siiski mitte liiga üle koormata, vastasel juhul nende energia kulub ruttu ja nad võivad nö „kooma langeda” ehk siis uinunud olekusse, kuigi vaid suhteliselt lühikeseks ajaks. Võivad mingi idee pärast kiiresti „läbi põleda”, aga sama ruttu ka jahtuvad, rahunevad. Seetõttu valivad kaua, enne kui endale sobiva partneri leiavad. Neil tasub pöörata tähelepanu oma unevajadusele. Nad peaksid magama vähemalt 8 tundi ööpäevas. Tervis – sagedased unehäired.


23. november – 2. detsember
1m-idea.ru/ya-lubimaya
Eshu Ourashe, tõukab tegudele neid, kes ei suuda otsustada, lahendamatute tegude juhtija 
Värv – must, hall. 
Ohvriannid – pulliveri, tuviveri.
Sel ajal sündinud inimesed on liialt andekad selleks, et elada siin ja praegu. Võivad saada silmapaistvateks inimesteks, ükskõik mis alal, nt meditsiinis või täppisteadustes, aga neist võivad saada head näitlejad, kirjanikud ja muusikud. Nad armastavad töötegemist ja sageli elavad selle printsiibi järgi – kannatlikkuse ja töö abil saab kõigega elus hakkama. Õiguse taga ajajad. Tabavad sageli naelapea pihta. Tunnevad liigselt teiste muredele kaasa. On vaja hoida oma närve ja südant.


3. detsember – 12. detsember
Marabou, juhib õnne ja edu, materiaalset kasu ning kahju, igat sorti merkantilismi. 
Värv – must-punane, punane. 
Ohvriannid – kuldesemed, kallid piiritusjoogid.
Hoolimata sellest, et need inimesed on sündinud talvel, keset hämarust ja pakast, peetakse neid siiski sündinuks kõige „eredama päikese all”. Seda seepärast, et nad kannavad terve oma teadliku elu kaasas valgust, nende südames on alati kevad. Nad mitte ainult ei kanna seda, vaid kingivad seda kõigile, kellel seda ei jätku. Nakatavad on elurõõmuga teisi. Võivad suurepäraselt kaitsta igaüht, kellele tehakse liiga, solvatakse. Tervise osas kimbutavad migreen ja pearinglus.


jensov.com
13. detsember – 22. detsember
Bon Bon, hea ja lahke vaimolend. 
Värv – kuldne, valge, hommikuti vikerkaarevärviline.  
Ohvriannid - magusad puuviljad, valged (köögi- ja) juurviljad.
Need inimesed suudavad puhastada rämpsust maailma, kuitahes must see ka ei oleks. Nad eristuvad harukordse lahkusega. Nad on küllaltki eksootilised isiksused meie kirjus maailmas. Ja veel.. nad jumaldavad ebaharilikku, lausa ekstravagantset käitumist. Neil on täiesti ainulaadne mõtlemine, mida igaüks ei mõista. Just seetõttu võivad mõningad nende teod mitte korda minna. Igaühel ju võib juhtuda. Selle märgi inimesi tasub teistel märkidel armastada. Terveise osas on kõige ebastabiilsem süsteem organismis – immuunsussüsteem. Tuleks regulaarselt arstlikku läbivaatust teha.


23. detsember – 31. detsember
Eshu Azaka, nõiduse ja maagia meister, vastutab tagasipöördumatute olukordade eest mustas maagias. 
Värv – must, pruun. 
Ohvriannid – liha, linnuveri.
Selle märgi inimesed on üsnagi suhtlemisaltid. Nad on suurepärased sõbrad ja töökolleegid, keda tasub tõeliselt hinnata. Nad on usaldusväärsed ja kindlad nagu sepistatud kett. Temperamentsed ja ääretult kannatlikud. Tervise osas tuleb hoida oma neerusid ja kopsusid.


PS!
Erinevad allikad annavad mõnedele märkidele erinevaid värve ja ohvriande.
(tõlkija märkus)

Kogunud, toimetanud ja tõlkinud Ingrid Soosaar (Prass).
CopyRight ©


Allikad:

diary.ru

liveinternet.ru

By Звездная Т., Магия Вуду: практика ритуалов и заклинаний

Postita kommentaar

Copyright © Manaratas. Designed by OddThemes