12 sammu negatiivsest maatriksist kui süsteemist väljumiseks

Maailm, kus me elame, see on nagu maatriks ehk suur hologramm.
Selles on lõputu hulk olendeid, kes rohkemal või vähemal määral on ära eksinud omaenese peades, rehitsedes iga päev oma mõistusega elukübemeid.


youtube.com/watch?v=J4lFmnNtmYM; inspireactachieve.com
Maatriks kui operatsioonisüsteem - väljapakutud valmislahenduste komplekt.
See süsteem on esindatud iga inimese peas šabloonide komplektina, mis tingivad tema käitumise ja mõjutavad kõiki olemise aspekte.

Šabloonid antakse edasi informatsiooni teel – kasvatuse, koolituse, massiteabevahendite kaudu.
Nende šabloonidega „nakatatud” inimesed levitavad seda juba kõikjal, isegi tavalise suhtlemise teel.
See tähendab seda, et maatriks ehitatakse üles inimesse pandud mõtete ja tunnete, või täpsemalt teadvuse „viiruste” abil.

Enesele märkamatult oleme vägagi mõjutatavad ühiskonna maatriksist, maailmavaatest, reeglitest, arvamustestõige elu” olemuse kohta. /Aare Keel/
Lõpptulemusena elame kontrolli maatriksi süsteemis.

insights.dice.com
Enamus meist saab nii või teisiti aru, et meie maailm on juba ääreni täidetud negatiivusega, maailmalõppude ning vandenõude teooriatega, kuritegevuse, ebatervete kirgede, labasuste, alatuste, valuga, juttudega vaktsiinide halbadest mõjudest jne.
Niimoodi programmeeritakse meid iseenda hävitamisele.

Samamoodi saame ka aru, et enam edasi nii jätkuda ei saa, ei tohiks, ja et on kätte jõudnud aeg, kus loota pole enam kellegi teise peale, vaid on vaja igaühel iseendal midagi ette võtta, et pöörata olukord positiivsele rajale.
Et elu muutuks harmooniliseks, mõistlikuks ning vabaks.

Miks inimestel, kes on vabad igasugustest süsteemidest, on sügavad teadmised?
Aga võib-olla tuleneb see sellest, et neil on avatud ja ärganud teadvus – nad on avatud meelega ja seega vastuvõtlikumad ka laiemale informatsioonile, mistõttu näevad nad ka suuremat pilti nö tervikust.
Mida rohkem tead kuidas asjad toimivad, seda kergem on teha teadlike valikuid, tõstes oma teadvust ja energiatasandit. Nii saame ületada maatriksi duaalsuse.

Mida siis teha ja kuidas olla, kui on soov muutusteks, aga pole arusaamist, mida teha.
Kuidas muutuda süsteemist vähem sõltuvaks või sellest negatiivsest maatriksist hoopiski väljuda...


12 SAMMU:

 1. Mürkidest vabaks

  Tarvitame sageli erinevaid mürke, sest me ei teadvusta neid. Aga inimese keha töötab teadvusega sünkroonis.  
  Kui mürgitame keha, siis ähmastame sellega mõistuse.
  Seetõttu pigem loobuda täielikult alkoholist, suitsetamisest, energiajookidest, kiirtoitudest, rämpstoidust, suhkrust jne jne (vaid toituda tervislikult), loobuda fluori sisaldavatest hambapastadest.

 2. teachtheyoungerwomen.wordpress.com
  Infovälja puhastamine

  St võtta enda kätte kontroll väljastpoolt tuleva info suhtes. Et filtreerida toitu, mida tarvitab aju.
  Mitte lugeda meediast mõttetuid artikleid,  vältida televiisori vaatamist, mitte kuulata mõttetuid asju raadiost, lõputuid mõttetuid reklaame,  väheväärtuslikku muusikat, hirmutavaid ja kahtlaseid, vaid segadust tekitavaid uudiseid jms. Juhul, kui selliseid asju räägib või kirjutab keegi suvaline inimene teie kõrval või sotsiaalmeedias, siis vältida sellega kaasa minemist.

 3. Teadvustamine, et... haigusi ei eksisteeri

  Kõigepealt teha parasiitide vastane puhastus. Sest just parasiidid soodustavad maatriksi kütketesse langemist.
  Visata ära üleliigsed ravimid. Jättes alles näiteks ainult joodi ja briljantrohelise piirituse, haavade puhastamiseks.
  Peaminelakata uskumast haigustesse, sest neid ei ole.
  Kas olete mäganud, kui palju televiisoris ravimireklaamide kaudu avaldatakse passiivselt meie teadvusele mõju eri haiguste suunas. Tahame siis või ei, aga me hakkame siis haigusi võtma kui reaalsust enda jaoks. 
   
 4. Suurpuhastus

  Tasub kodus ette võta tõeliselt suur koristus. See toimib põhimõttel: „Kuidas väljaspool, nõnda ka seespool”.
  Visata ära asjad, mida ei kasuta enam, mis ei tööta või mis on katkised. Parandada kodus kõik, mis vaja. Lülitada elektrivõgust välja mittevajalikud seadmed, seda eriti öösel ja siis, kui kedagi kodus ei ole. Teha inventuur riidekapis. Jne.

 5. Kuulata oma keha, oma organismi

  canva.com/photos/tag/besom/
  Enda keha on vaja austada. Kui ta annab meile oma vajadustest märku, siis tuleb teda kuulata ja teha, mida ta nõuab. Meie tavaliselt aga ei tee temast välja, teeme näiteks 5 päeva istuvat tööd, läheme palavikuga tööle jms.
  Kas teadsite, et vajadus rämpstoidu järele ei ole tõeline organismi soov ning annab tunnistust oganismi rakustruktuuri kõrvalekalletest?
  Seetõttu on vaja saavutada oma kehaga tõeline, sõbralik kontakt, anda talle üleanne puhastuda, taastuda ning muutuda tõeliseks organismiks.
   
 6. Puhastada suhtlemisring

  Ilmselt on teil juhtunud, et suheldes ühe või teise inimesega tunnete pärast, et teil pole alles jäänud ei moraalset ega füüsilist jõudu. Sellisest suhtlusest on vaja igaveseks lahti saada, sest sellega annab organism teile märku, et sellise inimesega suhtlemisest tõuseb teile ainult kahju.
  Näiteks korrastage telefonis oma kontaktide nimekiri, eemaldage kõik mittevajalikud ja samuti unustatud nimed.
  Vähendada suhtlemist sotsiaalmeedias, teha ka seal oma suhtlemisringis inventuur, eemaldada nimekirjast need, kes teile on kahjulikud, ebavajalikud ehk mõttetud, ja et ei oleks koormaks.

 7. Füüsilise koormuse suurendamine

  expertrain.com/blog/fitness
  Oluline on viia sisse kasulik igapäevane harjumus – võimelda, teha rahulikke harjutusi, soovitavalt meeldiva (meditatiivse) muusika saatel.

  Siin ei ole mõeldud jõusaalis tehtavaid jõulisi harjutusi lihastele, vaid lihtsaid toonust tõstvaid venitusharjutusi.
  Keha ei tohi muutuda jäigaks, sest koos selle protsessiga jäigastub ka mõistus ning teadvus. Keha paindlikkus on mõistuse paindlikkusega vägagi seotud.

 8. Ei – keemiale!”

  Kasutada keemiavabasid naturaalseid, nö „vanaemade” puhastusvahendeid nagu näiteks sooda, sinep, äädikas, sool jne. Keha jaoks aga looduslikke naturaalseid isetehtud seepe, palsameid ja šampoone.
  See on oluline, sest meie keha kokkupuuted keemiaga mõjutavad meie teadvust väga. 

 9. Viibimine väljaspool maatriksi

  yogajournal.com/meditation
  Tõenäoliselt mõistab igaüks, et suures linnas elamises ei ole eriti midagi head, aga sageli on see paratamatu vajadus.
  Oleks vaja iga päev leida aeg ja lihtsalt jalutada paar tundi värskes õhus. Leida selleks park, mets, allee – mis iganes, et suhelda loodusega.
  Prioriteediks ei tohiks olla kaubanduskeskused, staadionid, demonstratsioonid, uhked hooned jne, vaid looduslikud kohad, vaikuses, kus on värske õhk, kus võib mõtteid korrastada. Selleks võib olla metsaskäik, kalapüük, paadiretk jõel.
  Sel moel, askeldustest, saginast ja maatriksist eemal, tuleb ka teadvus tagasi. Muide, eemaldudes maatriksikohasest ajaveetmisest kaubanduskeskustes, märkate aja möödes, kuidas vähenevad teie väljaminekud, mis omakorda võimaldab vähem töötada, mitte viibida pidevalt äraelamiseks vajalikus kihutamises.

 10. Ole loominguline!

  Kui sageli te tegelete oma armastatud asjadega, hobidega? Kui ammu laulsite, joonistasite, tantsisite, kirjutasite luuletusi, õmblesite jms?
  Küsite: „Aga miks? See ju raha sisse ei too!”
  Tähendab, meie teadvus on juba niipalju täis tuubitud seda, mis on vajalik maatriksis äraelamiseks, et oleme päris ära unustanud, et me oleme loomult loojad ja meil peab jäämaaega ka loominguks ning loomiseks.
  Aga süsteem on meid nimelt sulgenud äraelamise vajaduse raamidesse, jättes meid ilma loomingulisest protsessist.

 11. insteading.com/blog/bicycle-art/
  Sõltumatus transpordist

  Ilmselt olete kuulnud ütlust: „Jalgrattur – see on häda ökonoomikale”. Nii ongi.
  Sest jalgrattur ei osta autot, ei võta selle jaok krediiti ega võlgu, ei osta bensiini, ei kasuta töökodade remondivõimalusi, ei kasuta tasulisi parklaid, ei kannata rasvumise käes jne.
  Lisaks teeb jalgrattaga sõitmine inimese terveks ja vastupidavaks, st ta ei osta ravimeid ega lähe arsti vastõtule.

 12. Külva head, mõistlikku ja igavest!

  Näeme-kuuleme meediast peaasjalikult negatiivset. Väga vähe leiavad kajastamist headuse ja lahkusega seotud uudised ning teadmised.
  Kui me soovime helget tulevikku, siis me oleme lausa kohustatud jagama kasulikku, head ja huvitavat informatsiooni enda ja kõigi teiste hüvanguks.


Tasub teadvustada, et sooritades kõik need sammud, väljumaks maatriksist, tekib meil vaba raha, mistõttu ei pea me niipalju enam töötama ega pea võlgu võtma.
Võime muutuda rahaliselt sõltumatuteks.

flickr.com/photos/ncascades/40152362102
Muidugi, võidakse küsida, et kuidas ja kas üldse mõjub see meiepoolne 12 sammu tegemine nö maailma valitsejatele? Võidakse väita, et nad juhivad ikkagi endiselt meid. Aga see ei ole hoopiski nii. Antud maatriks, mille kaudu nad meid on juhtinud – see on finantsiline sõltuvus, sh ka sõltuvus farmakoloogiast.
Kui me aga enam ei osta, ei tarbi kõike, mida reklaamide abil meile suunatakse, siis jätame nad tulust ilma. Neil ei ole jõudu meid mõjutada. 
 
Keeruline on ju mõjutada neid, kes on sisemiselt vabad ja sõltumatud.

Meie aga muutume tervemaks, palju targemaks ning meiega on üha keerulisem manipuleerida.

Lõpetuseks...

Sisuliselt on maatriks nagu umbrohi, mida me oma pideva tarbimisega kogu aeg kastame. Mis aga juhtub, kui me enam ei kasta ja korraldame hoopis põua? Siis umbrohi sureb.

Kergem on neid samme kindlasti siis teha, kui te ei tee neid üksi, vaid kui teiega liituvad sõbrad ning pereliikmed.
Toimetanud ja tõlkinud Ingrid Prass.
CopyRight ©

Allikad:

Postita kommentaar

Copyright © Manaratas. Designed by OddThemes