Kui haigestub laps, siis tuleb tervendada ema ja isa

brainum.ru

Seda artiklit on kohane lugeda eriti neil lapsevanematel kes arvavad, et:

  1. kõik lapsed haigestuvad (organism kasvab, metabolism)
  2. meditsiin aitab neid
  3. laps ise sündis juba nõrgana
    jne....


Mida peaks iga lapsevanem perest eelkõige teadma...


Lapse eostamisest kuni 12 eluaastani kannavad vanemad täielikku vastutust seoses kõigega, mis lapsega toimub.

Mitte sellepärast, et „keegi nii ütles või kirjutas”, vaid sellepärast, et laps allub energeetiliselt nng informatisiooniliselt täielikult vanematele.

Ema vastutab selle eest kuidas laps ennast tunneb – keha energeetika.
Isa vastutab selle eest, mis lapsega toimub – sündmuste ahel, aga ka selle eest, kuidas tunneb ennast ema.

Seega ISAD, kokkuvõttes vastutate TEIE kõige eest!

Või arvate, et kõik toimub nagu muinasjutus lihtsalt ise, justkui niisama?
Nüüd edasi täpsemalt...


EMA MÕJU LAPSELE...

p-i-f.livejournal.com
Eostamisest kuni lapse 12 eluaastani algab ja kestab lapse keha ülesehitamine.

Ema on ainus „ehitusmaterjali” allikas sündimise hetkeni ning energeetiline allikas ka peale sündi.

Kui ema raseduse ajal tarvitab alkoholi, narkootikume, suitsetab, sööb ebatervislikku kiirtoitu, siis on siililegi selgi... et mürk on mürk.
Kuid...


Kuid on veel midagi, millest vanemad ei tea:
 
Keha formeerimine on otseselt seotud naise PSÜÜHIKAGA – nii otseselt, et mitte mingid mürgid ei suuda lapsele nii palju kahju teha kui üks närvipundar-naine.

Igasugused psüühilised häired raseduse ajal, kõik stressid – see kõik avaldub häiretena lapse keha kujunemises.
Raseduse ajal peab ema raudkindlalt olema rahulik ja positiivne, elama selle rõõmu ootuses, et varsti sünnib ilma tema laps.
Kõik, mida naine kogeb – selle ta oma lapsesse paneb. Selles pole kahtlustki.

magic-goal.ru
Peale sündi on laps kuni 12 eluaastani emaga energeetilise nabanööriga seotud. 
Sellest esimesed 7 aastat kõige tugevamini. 
 
Ema kontrollib täielikult tema sisemist olekut. Isegi kui rasedus läks rahulikult – siis peale sünnitamist (eriti esimese lapse korral) satub ema järmisesse olekusse, mida nimetatakse „vistrik tagumikul – kohe kiirabi vaja”.

Hüperärevus, ärevushäire – see on norm iga ema jaoks; banaalsed instinktid.
Kuid tasub arvesse võtta, et kogu ärevuse, mida ema tunnetab lapse pärast – selle pumpab ta lapsesse.

Kui ema pidevalt muretseb lapse seisundi pärast, visualiseerib ta täituma kõiki oma vastavaid hirme – ja laps hakkabki pidevalt haige olema.
Ema poolt saadava energeetika kvaliteet sõltub ema seisundist.
Polikliinikud on täis ärevaid emasid, kelle lapsed on pidevalt haiged. Koolid on täis paksude haigekaartidega lapsi.
Põhjus on üks ja seesama – ema seisund.

likar.info
Tahaks emadelt küsida: „Kui te keedate suppi, kas te siis värisete iga poti pärast? Et äkki ei tule välja, äkki soolasin üle, kas pipart pole palju?” jne. Kui te niimoodi toitu hakkate tegema, siis ei ole teie tehtud toitu võimalik süüa.
Et mispärast? Sest on ainult kaks võimalust... te kas:
- valmistate maitsvat toitu või
- kardate rikkuda tooteid.
Milles on erinevus? Esimesel juhul valmistate ükskõik millest šedöövri, aga teisel juhul paratamatult rikute lähteained ära.

Nii on ka lapsega – täpselt samamoodi! Te kas toidate teda positiivsega, armastusega, hoolega, heakskiiduga ja hellusega või siis raputate teda pidevalt, toites teda hirmude, kahtluste, ärevuse, murede, norutunde, kurvameelsuse, väsimusega. Aga kui teie laps toitub veel skandaalidest peres, siis „pingulolev ema, kustutage valgus!” - laps hakkab enda sisse saama kurjust, raevu, ärritust, ning kõik saab hetkeliselt peegelduma tema keha organites.

Kas teate, mis toimub lapsega, keda toidetakse negatiivsega? Väga lihtne – ta täitub negatiivse energiaga, millest omakorda hakkavad toituma parasiidid. Siin siis komplekt limast kuni ussnugilisteni (helmintideni).

Positiivses energias parasiidid ei ela. Neil pole seal midagi süüa.

wowtop.info
Kõik teooriad teemal „nakatus”, „külmetas” - need on väljamõeldised.
Laps võib kukkuda jäisesse vette ka märtsikuus – ning isegi mitte aevastada selle järel. Juhul, kui ema ei hakka juhtunu pärast muretsema.
Laps võib hoopis nö ei tea millest külmetuda. Niimoodi külvataksegi infoviirusi - „hooaja gripp saabus kohale”, teatab meediakanal... Ema kohe ahhetab ja korrutab: „gripp käib ringi”.. ja mis edasi?
Ei haigestu ainult need, kelle ema teab kindlalt, et „minu laps grippi ei põe”...nii ongi - tema ei ole apteegi klient. Terveid lapsi ei ole farmatseutidel vaja. Ühiskonnast rääkimata..

Kas mehhanism on arusaadav? Niipea kui ema hakkab korrutama ning mõtlema sellest, kas laps haigestub või mitte – siis ta tingimata haigestub. Kui emal on psüühikas probleemid – siis kindlasti haigestub.

p-i-f.livejournal.com

Igasugused konfliktid peres, stressid – need on mitte möödaminevate haiguste põhjuseks.
Emad, pidage kõvasti meelesühte lihtsat tõde – haigus – see on sümptom! See – ei ole põhjus. 
 

Kõik, mis lapsega toimub, see on tema energeetika lõhkumise tulemus. Kust ta selle sai – teile, koolist, sõpradelt? 
See on küsimus...p-i-f.livejournal.com
Palavik – see on selle tagajärg, et organism võitleb põhjustega. Iseseisvalt.
Lima – See on hunnik baktereid-parasiite, kes toitusid negatiivsest energeetikast ning mille organism hävitas edukalt.

Palavikku alla kiskudes pikendate parasiitide elu ning sunnite last kauem ning raskemalt haige olema.
Keha immuniteet on palju targem kui 99,99% lapsevanematest, arstid kaasa arvatud. Ärge segage palavikku. Palavik töötab igast gripirohust jt sanastest paremini. Lapsele keemiat toppides lõhute tema sisemised põhjusele reageerimise protsessid.

Halb ja tume energeetika hõljus keha kohal, organism lasi õgardid sisse (ISE!), aga pärast tõstis temperatuuri ning hävitas nad ka ise. Nii töötab immuniteet.

p-i-f.livejournal.com
Miks töötab karastamine? Asi ei ole ainult vees ja vee omadustes, vaid organism on sisuliselt isereguleeriv.
Ilmselt olete näinud selliseid kirju majatarvete peal nagu „sobib kasutamiseks +50 kuni -20?” Kehaga on sama lugu, et ta kohaneb tingimustega. Keha sisse on kõik pandud, kuid võimed on vaja aktiviseeida. Selle jaoks karastamist kasutataksegi. Lapsel, kes on kasvanud soojades tingimustes, temal on organismi kohanemisvõime väga väikese diapasooniga (ulatusega). Selle tulemusel tavaraamidest väljumise järel juhtuvadki ootamatud tagajärjed.
Üks kukkus jää alla ja temal pole häda midagi, aga teine sai alajahtumise. Esimesel olid organismi kohanemise piirid laiemad ning see reageeris hetkeliselt, teisel jäi kohanemine organismi jaoks kättesaamatusse.

Miks alajahtumine mõjutab tevist? Seda seepärast, et külm alandab keha energeetikat „tumedatesse” spektritesse. Tulemus – keha laseb koheselt parasiite sisse, sellesama negatiivse energeetika ärasöömiseks.. ja lima – see on nemad.

Aga kuidas on teie energeetilise sidemega kodus, emal ja lapsel?
Kontrollimiseks kirjutage ühte tulpa oma seisundid, kodused skandaalid, närvesöövad olukorrad – aga kõrvaltulpa lapse seisund ning tema haiguste ajalugu....ISA MÕJU LAPSELE JA EMALE...

Isa – see on võtmefiguur, kes mõjutab pere tervist. Põhjus on üsna lihtne – justnimelt isa haldab ja reguleerib seda, millises seisundis on EMA. Aga emast sõltub omakorda kõigi pereliikmete seisund.

drleasure.com
Kui naine on pidevalt pinges ning hüsteeritseb jms, siis see on puhtalt isa tegemata töö. Nagu ka lapse haigused selle tagajärjel.

Isa ülesanne ei ole ema peale karjuda, vaid teda rahustada... teha kõik, mis võimalik, et emal(naisel) oleks HEA, kerge, rahulik rõõmus.. Kuidas? Igat moodi...
Kammige tema juukseid, tehke massaaži, rääkige, kuulake, selgitage, lubage, et kõik saab hästi olema, viige kuhugi välja, lahutage meelt, naerutage.. ja ta TOETUB TEIE PEALE, terve tema maailm toetub teile, lugupeetud Isad. Kui Mees ütles – tähendab, nii saab ka olema, sest Mees juhib kõiki kodus juhtuvat, kõiki toimuvaid sündmusi. Täpselt nagu ka Naine juhib kõigi seisundid ja kõike.

Kui mees ei halda, ei korralda naise seisundeid, ei võta temalt maha ärevust, stressi, kogunenud negatiivset, hirme.. siis saavad haigestuma kõik! Sest naise seisundi põhjal saavad kõik oma palga, iseenda määra järgi. Hullem veel.. sel juhul hakkab toimuvat juhtima naine, kasutades selleks mehe energiat. Just siis läheb eriti raskeks. Sest kui stressis ja ärevuses asuv naine saab lisaks veel võimu toimuva üle, ning siis võib haigus kõik pikali võtta. Naine ei suuda seda jõudu õigesti hallata ega juhtida.

p-i-f.livejournal.com
Kuidas mees juhib lapsega toimuvat? Väga lihtsalt. SÕNAGA.

Tuues lapse aadressil kuuldavale sõna, mis on suunatud toimuvale, valab mees selle sõna sisse kujundi, mis lasub justkui märgi või „pitsatina” lapse peal. 
 
See on otsene lapse tegevuste ja temaga toimuva programmeerimine. Kui isa ütleb „sa teed, sa saad, sa suudad” - siis laps teeb. Isa ei tohi kunagi öelda „sa ei suuda, sul ei tule välja”. Tavaliselt ta nii ei ütlegi.
p-i-f.livejournal.com
Ema ei mõista neid peensusi.  
Kui ema on paanikale lähedases ärevuse seisundis, siis oma liigses emotsionaalsuses olev naise suur kujutlusvõime ei suuda läbi näha lapsega toimuvat, st ema ei suuda vaadata kaugemale enda seisundist... igatahes mitte eriti palju kaugemale. Tavaliselt.
Sellest muutub tema paanika veel tugevamaks, aga lapse programmeerimine sõnaga võtab selliseid vorme:
„sa kukud, jääd haigeks, murrad kondid, rikud ära, sinuga juhtub midagi, sinuga ei ole kunagi kõik korras!”
Polegi vist vaja öelda, et sel juhul saab laps garanteeritult kõik selle. Aga ema ütleb pärast uhkelt: „Nojah, nii ma just ütlesingi. Ma teadsin!”, mitte mõistes, et tema ise on olnud selle põhjuseks.

econet.ru
Seetõttu sündmuste programmeerimine ongi just meeste töö, aga mees peab selle jaoks olema piisavalt tugev. Vastasel juhul kaotab ta kontrolli ning selle saab naine... ja tulemused on nagu eespool kirjelduses.

Muide, analoogselt programmeerivad naised endale normaalsetest meestest alkohoolikuid ning parasiite (muidusööjaid, logardeid) – kui hakkavad endale tõmbama mõju sündmuslikkuse peale, st muutuvad „perepeadeks”. Naine oma psüühika eripära, emotsionaalsuse tõttu karjatas(hõikas) oma südames midagi – ja saigi...


Seetõttu Ema ei kasvata last MITTE KUNAGI.
Seda teeb ainult Isa, kes mitte kunagi ei õpeta, ei korralda peapesusid, ei kritiseeri.. 

peleh.kiev.ua/service
Kogu negatiivne info, mida naine välja annab, kutsub lapses momentaalselt esile sama suure negatiivse energeetika (naine kiirgab seda, millest ta räägib). 
Kui Ema räägib „sa oled selline” - siis topib ta omaenese käega lapse sisse portsu esmaklassilist , enda poolt toodetud paska.  
Ning kui laps enne selline veel ei olnud, siis ta muutub selliseks. Haigeks, rumalaks, kobakäpaks, peata olijaks. Need on need.. „lihtsalt sõnad” nagu räägitakse.

Näete, kui lihtne kõik on, kulla mehed ja naised. Pea igaüks teist on rõõmuga valmis valama oma patud teise kaela: „Seda et... mul on mees(naine, laps) selline ja selline, aga vaat mina ei puutu asjase, mina olen ingel ega vastuta mitte millegi eest... on nii?

Teie vastutust on eespool kirjeldatud. Vastutus – see on valmidus põrkuda tagajägedega, selle eest, mis te teete teile usaldatud Jõuga. Kui te sellest mitte midagi ei tea (seda enam), keeldute teada saamast ning mõistmast – see on teie probleem... ja nende oma, kes teid ümbritsevad.

Mehed, vaadake ja jälgige oma olukorda.. seda, kuidas te vastutate oma Sõna eest, kuidas kingite Naisele armastust, hellust, hoolitsust, rahustust. Mis olukorras on teie Naine, teie lapsed ja teie ise. Kui kõik on halvasti – ei „tööta” te korralikult ega hästi.

Naised (aga samuti üksikud naised)... jälgige, mida te valate oma lapse peale. Kas nad on teil tihti haiged? Millega neid toidate – rõõmu, armastuse, omaksvõtu, soojust ja hubasusega, emaliku hoolitsusega või hoopis....?

p-i-f.livejournal.com
Naised, aga millega toidate oma Meest? Milline on teie olukord, kas olete stressis, ärevuses või olete rahulikud tema selja taga? Kui selg on ebakindel, siis puhuge talle see (enese)kindlus sisse.
Seda võib teha iga naine, väga lihtsa praktika abil. Hakake mehele näitama, et te vajate teda, kui teil on halb – aga mitte skandaalide abil, vaid oma puhast naiselikku nõrkust näidates.
Sest ainult hapra naise ees saab mees olema tugev, selles on mehe olemus.
Laske siis mehel olla Mees. Naine võib ju olla oskaja paljude asjade peale ning füüsiliselt tugev, aga... las mees teeb neid asju, mis meestele sobivamad teha on. Ei ole naisel vahele hüpata ning trotsist või uhkusest ütelda: „Ma oskan ise ka! Ma ise teen! Ega ma nõrguke ei ole!”
Kui te olete tugev naine – siis tehke targalt, teeselge nõrka ja küll näete, kuidas mehe jõud hakkab kasvama. Kui olete tugev, aga rumal... siis võib teile ainult kaasa tunda.


Seega... Ema võib normi viia Isa, Isa võib normi viia Ema... ja terves peres ei saa olema haigeid lapsi.

magic-goal.ru
Aga ärgem unustagem siiski ka vana tõde „Päike, õhk ja vesi . need me sõbrad kolmekesi!”
Õhk ja vesi annavad lapsele looduslikud seisundid ja eemaldavad emapoolsete negatiivsete mõjude tagajärjed. Päike aga puhastab viltuläinud sündmuslikkuse (sündmuste arengu), mis on peale pandud kummagi vanema poolt. See loodusepoolne tasakaalustamine. Kui lapsel kõige selle juures on aktiivne (füüsiline) elu – see kindlustab talle lümfi normaalse ringlemise ning jääkainete organismist väljaviimise, mis mõjub tervisele igati hästi.
„Haigestusid – istu kodus!” - see on aktiivse liikumise katkestamine, mis ainult süvendab situatsiooni ning pikendab tervekssaamisele kuluvat aega.Tõlkinud Ingrid Prass.
CopyRight ©

Allikas:

Postita kommentaar

Copyright © Manaratas. Designed by OddThemes