Veregrupp ja ehtekivi

http://sapphire-kz.com


Soovitusi, mille järgi endale sobivat poolvääriskivi või vääriskivi valida, on päris palju.


Kõige lihtsam ja loomulikum tundub siiski valimine sisetunde järgi.Siin võimalus arvestada veregruppi...


0- VEREGRUPP (I)

Jahimehed” / „Ärimehed”

KOLLANE OONÜKS JA SARDOONÜKS livemaster.ru
Vanim veregrupp. Selle veregrupiga inimesed on vaieldamatult liidrid, endas kindlad inimesed. Neil on tugev tahtejõud, tõmme võimu poole. Otsekohesed. Muutuse elavad raskelt üle. Püüavad pidevalt alistada uusi mäetippe ning liikuda ikka edasi. Hingelt tugevad ning vastupidavad, ei armasta (ennast) tühja-tähja peale kulutada.

Kogu oma aktiivsuse juures on neil vaja tegeleda oma uhkuse, egoismi ning enesekindlusega.

Neile sobivad sooja tooniga kivid.. kollasest punaseni - need aitavad võidelda stressiga, tuua harmooniat.
Sobib ka purpurne ning viloletne – aitavad lõdvestuda ning kingivad armastust.

Näiteks:
kuldne aventuriin, kollane oonüks, krüsopraas, tsitriin, merevaik, sardoonüks, karamellivärvi sammalahhaat, roosa kvarts, roosa pärl, tšaroiit, kassisilm, rubiin, rodoniit, korall, tiigrisilm, topaas, granaat, turmaliin, jaspis, ametüst.

Kui inimene on liigselt võimukas, äkiline või karm, siis on soovitav kulla asemel valida hõbe.


A- VEREGRUPP (II)

Maaharija”

TÜRKIIS relook.ru/article/16204/
Selle veregrupiga inimesed on kannatlikud (kannatlikumad kui teised grupid), visad, praktilised, armastavad tööd. Mõtlevad hoolega oma tegutsemised läbi, on eesmärgikindlad, jõuavad soovituni. On hoolikad ja hoolsad. Nad oskavad hästi ümbritseva keskkonnaga kohaneda, leida ühist keelt teiste inimestega. Heatahtlikud, kalduvad konflikte mittesisaldavate suhete poole. Usaldusväärsed, neile võib loota. Organiseeritud, armastavad korda. Armastuses on püsivad, hoolitsevad ning romantilised.

Puuduste poolele võib kanda ülemäärase vastutustundlikkuse ning hoolitsuse. Sellega võivad nad iseendale kannatusi luua. Kalduvad depressiivsusele või siis vastupidi, on liigselt emotsionaalsed.

Neile inimestele sobivad rohelist tooni kivid – kaitsevad hädade eest, kingivad edu algajatele.
Samuti sobivad sinised kivid – meelitavad raha ning tugevdavad tervist.

Näiteks:
safiir, türkiis, serpentiin, krüsopraas, nefriit, malahhiit, sinine ahhaat, kuukivi, lasuriit, aventuriin, smaragd, nefriit, ahhaat, roheline oonüks, aoaal, topaas, oonüks, jaspis, kassisilm, turmaliinkvarts.

Metall – kuld.


B- VEREGRUPP (III)

Rändurid”

AMETÜST deputat-asantsev.ru
Väga teadmishimulised inimesed, neid tõmbavad uued elamused. Nad on valmis tundide kaupa tegelema neid huvitava asjaga, kuid teha midagi sellepärast, et „on vaja”, see on neile äärmiselt raske. Ei talu rutiini, kogu aeg on vaja midagi uut, milles nö toituda. Oskavad ennast ilusasti esitleda ehk esitada, galantselt hoolt kanda, neil on palju karismat. Paidliku mõtlemisega, kalduvad loomingu ja loomisprotsesside poole.

Võimetud keskenduma ühele tegevuse liigile ehk valdkonnale. Liiga emotsionaalsed. Meeleolu vaheldub sageli. Ei ole väga püüdlikud, innukad ega distsiplineeritud. Neil on raske ebaõiglust andeks anda, võivad suhteid katkestada, kui tunded saavad riivatud. Ülemäära sõltumatud.

Neile sobivad punased või oranžid kivid – ajuprotsesside stimuleerimiseks.
Samuti sinised ja rohelised kivid – närvisüsteemi rahustamiseks.
Lisaks ka violetsed kivid, loomingulistele inimestele ning neile, kes armastavad palju mõtelda, mõtiskleda, analüüsida.

Näiteks:
kuldne aventuriin, kollane oonüks, tsitrin, merevaik, sardoonüks, karamellivärvi sammalahhaat, roosa kvarts, tšaroiit, kassisilm, korall, granaat, jaspis, tiigrisilm, türkiis, serpentiin, krüsopraas, nefriit, malahhiit, sinine ahhaat, kuukivi, lasuriit, aventuriin, roheline oonüks, turmaliinkvarts.


AB- VEREGRUPP (IV)

RUBIIN TSOISIIDIS 5pillarbracelets.com/shop/beads/
Segatüüp. Kõige haruldasem.
Need on lahked inimesed, ümbritsevate suhtes tähelepanelikud. Emotsionaalsed, loomingulised, tundlikud. Suurepärase maitsega, altruistlikud, heatahtlikud, omakasupüüdmatud, heasoovlikud. Ausad, õiglased, sõbralikud, ei pea halba meeles.

Emotsionaalsevõitu. Võtavad kõike liigselt südamesse ning kannatavad liiga sageli selle tõttu. Ebapraktilised, justkui ei seisaks jalgadega selle maa peal. Üldiselt on neis eelmiste veregruppide plussid ja miinused koos. See grupp areneb kiirelt, kuid tal on nõrk immuunsus.

Sobivad samad kivid, mis I grupile, st sooja tooniga, kollasest punaseni.
Samuti erivärvilised kivid.

Näiteks:
türkiis, serpentiin, krüsopraas, nefriit, malahhiit, sinine ahhaat, kuukivi, lasuriit, aventuriin, roheline oonüks, jaspis, kassisilm, turmaliinkvarts.


Tõlkinud Ingrid Prass.
CopyRight ©

Allikas:

Postita kommentaar

Copyright © Manaratas. Designed by OddThemes