Kõrgem ehk ülemine sodiaak. 5. sodiaagimärk - MAOKANDJA

themindunleashed.com/2013/08/the-13th-zodiac-sign-ophiuchus.html

!!! Vaata sissejuhatavat artiklit Kõrgema sodiaagi kohta siit -> 
MAOKANDJA


Päike (või planeet/planeedid) 22,5 Skorpionis kuni 7, 5 kraadi Amburis
(22,5 Scorpio – 7,5 Sagittarius)


Sümboolselt – karmilise reinkarnatsiooni ratas ehk lõpmatult pikk karmaliste ümbersündide ring.
See, kes võitis karma,” „Paradiisi väravavalvur”.


Anne


 • Ta saab ise oma saatusesse viia sisse korrektiive, maha võtta saatuslikke nüansse.
 • Temas on ühendatud kaks äärmuslikkust – elu ja surm.
 • Ta teab, näeb ja tunnetab paralleelmaailmasid, viibib ka ise sageli seal.
 • Talle antakse võimalus surra... hävitada senine elu täielikult, et siis Fööniksina uuesti sündida.
 • Oskab ükskõik mis eluetapil alustada nullist. Tema elutee vaheldub kontrastsete perioodidega, täielik langus vaheldub tõusudega.
 • Talle pole antud elada rahus, tal ei lasta peatuda, sattuda mingisse tsüklisse
 • Ta oskab hästi oma järgi sildu põletada. Seejärel taltsutamatu ning uskumatu elujanu ajel tõuseb kiiresti jalgadele, muutub täiskasvanuks, eredaks ja loominguliseks isikuks, loob õitsva oaasi.
 • Tema ees avanevad kõik keelud, tema soovid täituvad, mõtted materialiseeruvad.


Ülesanne


 • Edastada infot teiste maailmade, eriti teispoolsuse kohta.
 • Näidata inimestele, et teised maailmad on elu jätkumine uues kvaliteedis. Et ei ole vaja kinni hoida oma praegusest kehast – kestast.
 • Puhastada täielikult oma isiklik karma. Puhastada ka suguvõsa karmat.
 • Ületada saatuse pitser.
 • Korrastada minevik.
 • Mitte seisma jääda, kinni jääda ükskõik milles.
 • Saada täielikult vabaks inimeseks.
 • Olla erak-kangelane, valge vares, Föönikslind.


Kuidas olla


 • Olla moraalselt puhas. See on tema on edu pant, õnn talle ja teistele, kes on temaga seotud
 • peavad teoks tegema väga raske ülesande - taltsutama oma mao ja avama saatuse ringi
 • saatuslikud sündmused tema elus toimuvad seepärast, et teda painab minevik, toimib tegu-tagajärg seadus. See, mis oli minevikus, jätkub tulevikus. Kui seda minevikku korrastada, siis tulevik ei ole nii saatuslik
 • Talle on pidevalt vaja vaimset kasvamist ja arengut. Tegevusetus ja konservatism on talle vastunäidustatud, ta ise põleb selles ära ja jätab endast maha põletatud väljad.


Tulemused


Nii sobitub Maokandja mitmekesises iseloomus kaks alget, mõlemad on temale omased. Hävitamise faasis - pessimism, külmus, kaalutlevus, surmav filosoofiline pilk elule: ta arvab, et elu on mõttetu ja ebahuvitav. Siis on talle omane eluväsimus, ükskõiksus, sisemine tühjus. Ta tunnetab sisemist „põletatu maa“ seisundit. Ta mõtleb:“Milleks mulle sellist elu vaja, miks ma siin olen?“ Teda painab maise elu ebatäielikkus, ta ei leia selles mõtet ja seepärast tahab ta lahkuda, põletades enda järgi kõik maha.
Uuestisünni faasis - absoluutne muretus, elujaatav maailmavaade, mil ta oskab lihtsalt elada ja rõõmu tunda, et on Päike, ümberringi head inimesed. Siis tõmbab teda pidevalt miski kõrgema ja ebatavalise poole.
See kujundab temas väga imeliku ja teistele ümbritsevatele arusaamatu iseloomu. Maokandja alati püüab olla olukorra peremees, olla üksikkangelane. Ta ei ole selline nagu kõik teised. Ta on kui valge vares teiste mustade seas. Kui tavainimene Maokandjaga ära harjub, õpib teda tundma, siis kohe muutub Maokandja teistsuguseks. Ja jälle muutub Maokandja teistele mõistetamatuks.
Ta käitub imelikult, ta justkui ei oleks pärist sellest maailmast, temaga on raske suhelda, ei leita lähenemisteed.

Maokandjale on hästi iseloomulik ronida sinna, kuhu ei tohiks oma nina toppida, mis on saladustega kaetud. Tahab tunnetada saladuste maailma. Fausti müsteerium – see on Maokandja müsteerium. Kuna Faust oli oma iseloomult tõeline Maokandja, siis tema ellu pidi tulema Mefistotoles. Igal Kõrgema sodiaagi märgi esindajal, eriti Maokandjal, peab ühest küljest olema deemon, teisalt ingel. Tema hinge eest käib äge võitlus.

Kui Maokandjal maises elus on kõik korda seatud, kohe kui ta on sellega rahul, tahaks öelda „Peatu hetk, sa oled imeilus“, kohe peale seda kõik laguneb ja ta veereb alla põletatud teele.
Maokandjatel on raskem kui teiste inimestel, sest nad ei tohi seisma jääda, kinni jääda ükskõik milles. Maokandja võib elada ebainimlikes tingimustes, mis teistele inimestele on vastuvõetamatu. Kogu tema elu on seeria võitlusi, talle lihtsalt veereb ette erinev olukord, selle lahendamisel teda keegi ei aita ja kõik sõltub ainult temast endast. Kui ta jätab olukorra juhuse hooleks, ei ole kangelane, vääratab, siis ta langeb tagasi ja tema järgi jääb põletatud maa.
Ta peab olema erak-kangelane, valge vares, Föönikslind.


Esindajaid

C. de Gaulle, R. Hasbulatov, Paracelsius, N. Pirogov, V. Dal, N.Wiener, F. Magalhaes, A. Blok, N. Paganini, R. L. Stevenson, A. Suvorov, Nostradamus, M. Lomonossov, Dale Carnegie, Calvin Klein, G. Žukov.


Kogunud, toimetanud ja tõlkinud Ingrid Prass. CopyRight ©
Kasutatud on ka astroloog Valori tõlgitud materjale.

Allikad:
Tõlked vene keelest -> Ingrid Prass:
Eestikeelne tõlge astroloog Valori poolt -> valor-tahetark.blogspot.com.ee

Postita kommentaar

Copyright © Manaratas. Designed by OddThemes