Miks tuli teie kass just teie juurde

aroundpet.ru
Kass on kodu kaitsja. Kui me võtame kassi, siis meile tundub tavaliselt, et otsustame ainult meie ise. Aga tegelikult ei juhtu midagi juhuslikult ning arvatakse, et kassid ise valivad meid, mingil teatud põhjusel.

Miks kass või kassipoeg tuli, st mis on tema eesmärk ja ülesanne, sellele pakub vastust astroloogia, sõltuvalt astroloogiliste märkide kalendrist.

Niisiis, kui kass tuli....


JÄÄRA märgi ajal,
siis tähendab, et kellelegi perest on vaja energeetilist tuge. Peale selle sunnib see kass teid ümbritsevale maailmale avanema. See kass toob palju rahutust: ta suudab keset ööd jalga lasta, kraapida ust igal kellaajal, nõuda endale ülimat tähelepanu. Teda otsides saate jooksma mööda tänavaid, ronima puude otsas, et õnnetut loomakest oksalt alla aidata. Aga kõik see teie enda hüvanguks – teie ise ja teie kodu on liiga suletud.


SÕNNI märgi ajal,
siis see kass toob kaitset energeetiliste kaotuste eest, varaste, materiaalsete väärtuste kaotamise, negatiivsete emotsioonide eest. Kui kass ilmus sellel ajal, siis keegi tahab teilt varastada või sõnuda ära teie varandust. See puudutab mitte ainult kortereid ja majasid, aga ka asutusi, kontoreid. Muide, kui tunnete rahutust raha suhtes, siis see kass on suuteline teie rahakotti, pangakontot või krediitkaarti laadima. Silitage kassi nende asjadega, las hõõrub ennast nende vastu seljaga, silitab käppadega.


KAKSIKUTE märgi ajal,
siis see kass vabastab peremehe ja -naise halbadest sidemetest ning ebavajalikest inimestest majas. Lisaks oskab ta suurepäraselt peavalu ära võtta ja parandada omanike mälu. Sellega ta teie kodus tegelebki, nurrudes teie kõrva ääres. Neile, kes tegelevad õppimisega, aitab ta valmistuda eksamiteks ning arvestusteks. Kui õppeprotsess läheb kehvasti, pöörake kassile rohkem tähelepanu, mängige temaga. Positiivne laeng, mis tuleb käte kaudu, avaldab positiivset mõju teie intellektuaalsetele võimetele.


VÄHI märgi ajal,
siis see kass aitab jagu saada negatiivsest, mis on seotud varandusega (omandiga). Kui kass kingib teile oma seltsi just sel ajal, siis tähendab, et koju on kogunenud palju asju, mis on negatiivsega laetud või millel seisev energia. Visake julgelt kappidest kõik välja otse põrandale – las kass püherdab nende asjade peal. Ühtlasi saate ka ise aru, mida tasub alles hoida, aga millest on mõistlik vabaneda, mis on teie jaoks mõttetud.


LÕVI märgi ajal,
siis see kass tuli selleks, et päästa omanikud liigsetest kulutamistest ning mustade jõudude sissetungist. Eriti ohtlikel juhtudel võib majja ilmuda mitte üks kass, vaid lausa mitu, et hoida teid ning teie lapsi lõhkuvatest emotsioonidest ja kirgedest-kalduvustest.


NEITSI märgi ajal,
siis see kass tuleb majja, kus on raskelt haige(d), samuti sinna, kus on vaja kapitaalset remonti. See kass on parim võitleja igasuguse tumeda jõu vägivalla vastu – nii tavalise kui ka astraalse. See kass ei jää majja kauaks – ta on nö „kriisiabi”, kriisi-tööline. Ta ilmub, teeb oma töö ära ja läheb tagasi, kust tuli, oma koju.


KAALUDE märgi ajal,
siis see kass ilmub, et kaitsta teie maja ja pere lagunemisest. Ta aitab hakkama saada negatiivsega ja pealepandud nõidustega, isiklikule elule ja omandile suunatud (ära)sõnumistega – eriti, kui keegi kavatseb seda teilt välja nõuda. Kui kass on teile sel ajal elama asunud, on soovitav maja igasuguste kahjude vastu ära kindlustada. Veel osutab see kass võimalikule elamispinna vahetamisele, kusjuures mitte ilma kohtu vahelesekkumiseta – sunnitud müügile, vahetamisele.


SKORPIONI märgi ajal,
siis see kass tuleb, et eesmärgikindlalt võidelda musta maagiaga, mis hetkel on eriti tugev. Neljajalgse maagi ilmumine osutab tumedate jõudude tugevale mõjule, mis on sagedamini suunatud ühele abikaasale ehk elukaaslasele (igat sorti nõidused).


AMBURI märgi ajal,
siis seda juhtub harva, et kass sel ajal tuleb. Kui aga tuleb, siis tuleb seda lugeda tõsiseks hoiatuseks – teie majale on suunatud negatiivne energia, kas siis võimude poolt või mingite pseudoreligioossete sektide poolt.


KALJUKITSE märgi ajal,
siis sel ajal tulekuga annab kass märku, et olete liiga (endasse)sulgunud/suletud ja et on aeg lasta oma elamisse veel kedagi. Kui üksik naine saab sel ajal kassi perenaiseks, siis teadke – lähemal ajal ei õnnestu tal mehele saada ega sõpru soetada. Ärge võtke siis kassi, vaid püüdke võimalikult kiiresti üksindusega hüvasti jätta, kujundada ümber ennast ja oma elamist.


VEEVALAJA märgi ajal,
siis see kass toob teie ellu vabaduse tuuli ning muutusi. Ta on sõna otseses mõttes valmis teid kodust välja ajama, kui te ei laienda oma suhtlusringi. See kass on valmis tekitama teie kodus kasside lasteaia, ainult selleks, et täita ruum värske energiaga. Kõigi võimalustega näitab ta, et teie kodus ei jätku soojust, armastust ega sõprussuhteid.


KALADE märgi ajal,
siis see kass läheneb teie kodukoldele, kui see lõhnab teravalt üksinduse järele, kui teie kodul on maagiline lesepõlve või vallalisuse märk. Sel ajal tulevad kassid samuti ka maagide ja võlurite kodudesse, et aidata neil lõpule viia maagiatööd.Tõlkinud Ingrid Prass.
CopyRight ©

Allikas:

Postita kommentaar

Copyright © Manaratas. Designed by OddThemes