Naisenergia mehe ja naise vahelises suhtes

club12.od.ua
Kas olete märganud, et mõni väga edukas mees kaotab naist vahetades kõik.
Ja vastupidi. Mõni mees tundub täiesti lootusetuna, aga teatud naise kõrval justkui kasvatab tiivad ja lendab sotsiaalses plaanis kõrgusesse.

  • Kas olete kunagi mõelnud, miks on ümberringi nii palju ilusaid, tarku, kuid üksikuid naisi?
  • Miks ühe naise ümber keereldakse, vaatamata välimusele ja vanusele, aga teised jäävad üksikuks?
  • Miks sellist tarka, head, ilusat ja suurepärast perenaist mees äkki petma hakkab?
  • Miks mõnedel säilub armastus peres aastaid, aga teistel jahtub ruttu?
  • Aga kas olete endale esitanud küsimust, et miks ühed säilitavad nooruslikkuse aastaid, aga teised vananevad kiiresti?

vk.com
Vastus nendele küsimustele on ühtaegu nii lihtne kui ka keeruline. Kõik seisneb energias. Energia valitseb maailma, tõmbab ja hoiab.
Naine – see on elustav ja loov jõud maailmas. Naiselik vägi.
Naine on samuti energiakogum, tänu millele naine nagu magnet, tõmbab mehi ja tõmbab ka võimalusi, raha, kasulikke tutvusi ja mis peamine, võib seda kõike (kinni) hoida, säilitada.


Võimalik, et tekib küsimus: 
„Ümberringi on nii palju energilisi naisi, kes saavutavad tohutuid tulemusi sotsiaalses elus, siis miks nemad on üksikud, õnnetud, sageli veel naiste haigustes?“
Asi on selles, et siin ei ole teemaks mitte tavaline energilisus, vaid just naiselik energia.
Looduse poolt on naisele antud võimalus omandada ja vallata lõputult suurt jõudu. 
Kuid kaasaegses ühiskonnas suurem osa naisi üldse ei püüagi sellele jõule ligipääsu saada. Maagid nimetavad seda nähtust „Naiselikuks paradoksiks“ ja räägivad sellest, et selline olukord ei ole normaalne.

izzhizni.ru/blog
Kaasaegse võrdsustamise ja võrdõiguslikkuse asemel suhtuti veel hiljuti mehesse ja naisesse kui erinevatesse olenditesse ning et see nii peabki olema, et see on normaalne.
Meie esivanemad tunnustasid tähtsamaid erinevusi meeste ja naiste vahel. Iidse maailma elanikud ülistasid nende erinevuste ilu ja imet. Meeste ja naiste kaasasündinud jõud ja võimed olid nende kasutamisel aluseks õitsengule ja tervisele. Kõiki naisi peeti Suure Jumalanna emanatsioonideks, aga kõiki mehi – Suure Jumala emanatsioonideks.
Emanatsioon - filos. jumala loova energia väljavoolamine maailma tekkimise allikana uusplatoonikutel ja gnostikutel.

Naised on sajandeid edasi andnud saladusi, kuidas koguda, säilitada ja tugevdada naiselikku energiat. See naine, kes haldas neid saladusi ja oskas oma energiat kasutada, sellel oli hiigelsuur vägi. Sel eesmärgil tegid naised praktilisi rituaale, mediteerisid, mõtisklesid sügavalt, kasutasid mudrasid, mis olid maagilisteks koodideks suhtlemisel jumalate ja loodusjõududega.
happy-nataly.ru
Indias olid pühad koolid, templid ja traditsioonid, mis hindasid naisi kõrgelt. Naistele naiste poolt loodud koolid olid loodud just selleks, et anda edasi teadmisi naiselt naisele, põlvkonnalt põlvkonnale. Pühade rituaalide abil häälestasid naised ennast intensiivsele hingemaailma valgusele ja energiale ja andsid seda energiat edasi kõigile olenditele. Ja kõik see selle jaoks, et puhastada oma keha ja vaimu ning elada üheskoos naiseliku vooluga ja kontaktis oma väega.
Veelgi enam, naised õppisid teritama oma tundeid kuni selle määrani, et võisid tunnetada inimeste peenkehasid, näha ette võimalikke haigestumisi ning peletada negatiivseid programme.

Tervendamine – veel üks naiste eelisõigus, mis on iidsest ajast pärit.
Naised omandasid stiihiate väge. Naiste jaoks on see lihtne. Iga stiihia andis naisele oma väljenduse, ilmingu:
  • Vesi – intuitsioon, naiselikkus, pehmus;
  • Maa – tarkus;
  • Tuli – kirglikkus ja seksuaalsus;
  • Õhk – mõtlemise paindlikkus ja läbinägelikkus, terasus.

Näiteks, kui naisel on elementidena palju õhku ja tuld, aga on veepuudus, siis näeme silme ees sellist naist, keda kaasajal nimetatakse fuuriaks. Ta meelitab oma seksuaalsusega, sädeleva mõistusega, aga mõne aja pärast läheb mees tema juurest ära. Ta lihtsalt ei kannata pinget välja. No ja naisel ei ole ka vee pehmust.
Aga nüüd kujutame ette, et vett on küllaldaselt, aga õhku on vähe. Sellise naise saab mees kergelt, sest temas ei ole mitte natukestki elutervet fuurialikkust. Tulemus – teda ei hinnata!
Aga no kui ei ole tuld.. Arvake ise... Ta lihtsalt ei meelita, ei tõmba ligi.

Naine, kes on naiseliku energiaga täidetud, kes on enda olemusega konktaktis, selline naine tõmbab ja hoiab mehi kergesti, samuti armastust, raha ja harmooniat. Selline naine kannab oma vaba energia toel mehe edu kõrgustesse. Selline naine võlub mitte oma välimusega, vaid oma energiaga.
Selliseid naisi mehed igatsevad. Nad on neile vajalikud. Mehed tunnetavad neid alateadlikult. Ja on valmis nende jalge ette ühe ööga terve maailma asetama. Juba aegade algusest saadik teavad mehed alateadlikult, et üks öö sellise naisega võib muuta nende elu.

Kuid mis on kõige olulisem: naine korrigeerib ja tervendab läheduse ajal mehe valgusenergia välja. Justnimelt terve valgusenergia väli võimaldab mehel selles maailmas efektiivselt tegutseda. Just seda võimet otsib mees naises alateadlikult.
toen.xyz
Kuid selle jaoks, et sellist võimet omada, peab naise enda valgusenergia väli olema tugev ja terve. Vanadel aegadel naised seetõttu tingimata eraldusid aeg-ajalt, et olles omaette, mediteerida, mõtiskleda ja niimoodi taastada oma valgusenergia välja.

Loomulikult, kui mehe valgusenergia väli on kahjustunud, ei suuda ta oma unistusi ellu viia, oma plaane realiseerida, raha teenida ja võimu saada. Saades seksi kaudu taastumise, tahavad mehed alateadlikult seda naist, kelles nad tunnetavad täiust.

Kui naine on naiselikust energiast ilma, kui tema enda valgusenergia väli on lõhutud, siis ei ole oluline, et ta on noor ja näeb hea välja. Ta on tühi ja seepärast ükski mees ei taha teda. Nad lihtsalt ei näe ega tunneta temas naist.

Kuhu kaob naiselik vägi? 
Enamus naisi vanuses 20-50 aastat kasvatavad lapsi, hoolitsevad vanemate eest ja siis veel aitavad kasvatada lapselapsi. Andes oma energiat ja väge teistele, pole neil tavaliselt lihtsalt kunagi aega mõelda enda peale.
Kui te ei tea, kuidas oma energiat taastada, siis te kaotate selle. Aeg, stress, töö – need jätavad siis naise energiast ilma ja tavaliselt 35.-40.-ndaks eluaastaks on paljud juba tühjad. 
Sel juhul mees tormab otsima uusi allikaid, luues romaane palju noorematega.

privlekai.com
NB!!!
Naise tervis, õnn isiklikus elus ja materiaalne heaolu – 
need sõltuvad naise enda energiast ja sisemisest seisundist!

Naiselik energia peab ringlema!

Sest selle energia enda väli on see, mis tõmbab naise juurde selle, mis maailmas on parimat..
Andes mehele tiivad, mis siis suudaks kanda naisele juurde selle, mis naisel vaja.Tõlkinud Ingrid Prass.
CopyRight ©

Allikas:

Postita kommentaar

Copyright © Manaratas. Designed by OddThemes