Miks mehed armastavad fuuriaid ja mida saavad mehed ise teha

planetwoman.ru
Paljud mehed jumaldavad fuuriaid, lausa nö hingavad neid ega ei suuda neilt silmi kõrvale pöörata.

Samas peene hingelise sisemaailmaga naised imestavad – milles asi?

Sest olgu naine kuitahes hea ja hoolitsev, ikka pöörduvad mehed fuuriatest naiste juurde tagasi. 
Naiste juurde, kes kogu aeg karjuvad ning käituvad nendega halvasti.

Kõigel on põhjus. Põhjusel aga tagajärgi. Alustame siis algusest.


ALGUS...

Aga asi on täiesti loomulik.
Asi on selles, et enne, kui tutvuda oma esimese fuuriast naisega ja teda kõigest hingest armastama hakata, peab see poiss kõigepealt sündima oma emale, sarnasele naisele.

gcshelp.org/ru/blogi2
See ema ei tseremoonitsenud temaga. Kui ta tegi midagi valesti, siis ema ei nutnud ega peegeldanud poja tundeid, vaid andis poisile võmmu kuklasse ning jättis ilma magusast või ei lubanud õue minna.
Hommikutere asemel kuulis poiss: „Loll oled või?“ Heakskiidu asemel armastavad karmid emad öelda: „Püüa, püüa, muidu saad kojameheks.“
Võimalik, et teismelise eas kuulis ta pidevalt midagi sellist: „haised nagu sikk“ ja „vaat topin need sokid sulle taldrikusse“... Eriti eksalteeritud emad haaravad püksirihma järele.

Suureks saades ei mõista need noored mehed eriti seda, kui vastaspool nendega õrnutseb, suhtub leebelt nende nurjatustesse, neelab alla solvangud ja nutab nurgas.

delfi.lv/woman/zhizn/psihologija
Samas kuuldes naisterahva hääles kalkust, käskivat tooni ja sõnu stiilis „hakkan kannatust kaotama“ - siis võtavad nad kohe valvelseisangu ning ainult unistavad rihma saamisest. 
Fuuriad ei pea tegema midagi erilist. Mehed ise tirivad neid abielluma, valavad üle kingitustega ning käituvad laitmatult. Tähelepanelikumalt veel kui oma emaga.

Tavaliselt ei piisa fuuriaid armastava mehe kujunemiseks ainult emast.

Efekt tugevneb, kui seda kinnitab „minu esimene õpetaja“, kes talle mahedalt räägib, et „selleks, et kontrolltööd niimoodi kirjutada, on vaja, et lapsel ei oleks üldse ajusid“, „ma töötan 50 aastat koolis, aga sellist juhmardit näen esmakordselt“, aga võibolla isegi lööb poissi joonlauaga vastu näppe või vastu selga.
nakanune.ru/news
(Praegu küll ei ole sellised füüsilised võtted lubatud, aga õpetajapoolne jõhkrus on siiski täiesti eksisteeriv nähtus. Mõningad vanemad lausa kannustavad sellist käitumist takka.)
Peale sellist asja läheb laps koju, kus ootab teda ema sõnadega: „ma ei arvanud, et minu poeg saab olema nii andetu“.

Niisiis, alguses ema, keda ta igavesti armastama jääb, ja pärast esimene õpetaja, kelle autoriteet on isegi kõvem kui oma ema oma. Kui need esimesed kaks naist olid seelikutes ohvitserid, siis ei hakka sellele mehele enam kunagi silma ega meeldima häbelikud „hirvekesed“.


TULEMUS ehk meheiga....

berry-lady.ru/psihologiya/otnosheniya
Nüüd, kui mees on saanud 20, 30, 40 ja võibolla ka 50 aastat vanaks, siis millised naised talle meeldivad? Instinktide, alateadvuse ja libiido alusel?

Loomulikult tõmbab teda vastupandamatult egaoistlike naiste poole, keda ei kõiguta tema soovid, enesetunne ja plaanid. See-eest seks ja lapsed on siin lihtsalt autoasuks hea käitumise eest. Kamandamise ning juhtimise all tunneb see mees ennast harjumuspäraselt. Nagu kodus.

Aga kuidas ta loob suhteid fuuriatega? Ta püüab neile meeldida, püüda nende pilku, aimata nende soove jne. Üldiselt siis püüab kõigest väest olla hea poeg oma uue ema jaoks. Aga see ei ole kogu aeg millegagi rahul. Kui ka on, siis mitte kauaks. Aga kui ka kauaks, siis ta enam ei eruta seda meest.

Mees on justkui kogu aeg milleski väga süüdi: vähe teenib, vähe on kodus, unustas midagi, hilines kuhugi, ei eraldanud probleemile või palvele piisavalt tähelepanu (või emale) ja siis läheb lahti: „Kas sa mind ei armasta? Kas ma olen sinu jaoks odav mingisugune või?“ Aga talle ongi seda ainult vaja. Ta püüab olematut süüd siluma hakata, teenib välja andestuse ja saab kohe järgmise noomituse. Ja nii mööda ringi nagu karussellil. Hingehaarav ja mitte igav.

Kui naine suudab selle mehes esile kutsuda selliseid õnnelike-mitteõnnelike üleelamisi, mis meenutavad mehele tema enda lapsepõlve lugusid, siis võib see naine mitte muretseda oma pere tuleviku pärast.

ko6e4ka.ru
Psüühika töötab siin lihtsalt: inimene tahab lapsepõlve emotsioone uuesti kogeda ja leiab naise, kes meenutab talle tema ema ning loob sarnased suhted. 
Ema ei olnud temaga kunagi rahul, ta kardab ema ja rakendab sama taktikat palju aastaid: ainult et mitte suhteid teravaks ajada. Naisega ka mitte. Seejuures hirm kaotada oma teine lapsepõlv sunnib teda olema naise suhtes armukade iga (samasuguse) mehe suhtes, ja sageli sarnast suhtemustrit arvestades mitte alusetult.

Selliseid mehi on rohkem, kui me oleme harjunud arvama. Rohkem, kui oskamatu silmaga vaadates näha on. Psühholoogidel tuleb pea iga päev selliste inimestega kokku puutuda.


NAISTEST sellises suhtes...


ko6e4ka.ru
Naised sellises suhtes armastavad kurta oma kibeda saatuse üle, jutustada, millise infantiiliga nad peavad päevi veetma. „Ma rügan“, „Läksin lapsele mehele“. „Ma unistasin, et saan toetuda tugevale õlale, aga näed...“, „Mul on kaks last, mees on vanim“.

Reeglina on need naised pärit perest, kus ema domineeris, aga isa oli selline pereliige, kellel sõnaõigust ei olnud. Ilmselt paljudele tuttav peremudel.

Kindel on, et kui poiss kasvab armastuse ja austuse atmosfääris, hoolitsuse ja toega ümbritsetult, siis ei himusta ta endale iialgi fuuriat.
Patoloogiline tõmme erinevat liiki fuuriate poole – see on emaga tõsise mitteeduka suhte tulemus. Lühidalt... emotsionaalne vajadus paikneb just sellistes suhetes ja see räägib probleemidest mõlemalt poolt vaadatuna.


MIDA ON VÕIMALIK MEESTEL TEHA...


Esiteks, teadvustada, et olukord suhtes teie naisega on väga ebaterve ja et ebaterve on see sellistel põhjustel, mis on romantikast ja saatuslikust kirest kaugel.

medicalplanet.su/telemedicina
Te kauplete mitte suurest armastusest. Põhjus on selles, et te olete samamoodi sõltlane kui narkomaangi, sõltudest konfliktidest.

Sellistest tormilistest, kirglikest ja võimsatest konfliktidest, mille taustal rahulikud, terved ja „täiskasvanulikud“ tunduvad magedad. Teil on vaja ennast haletseda, solvata ja solvuda, et lõpuks saaks hakata oma nutulaulu halama: „no kas ma vähe teen?“, „kas ma siis ei vääri austust?“ ja „mille eest mulle see kõik?“. Need kõik on patoloogilised sümptomid, millel ei ole häid tulemusi. Ja sellised tundemärgid ei kao iseenesest.


liveinternet.ru
Kui te ei võta vastu otsust ja ei muutu, siis saate alati olema konfliktsituatsioonis ega saa hüvasti jätta süütundega ja haletsusega enda suhtes, olles timuka staatusest ohvri staatuseni. See on ebaterve ja raskeid tagajärgi kaasa toov, kui peres on absoluutselt kõik inimesed aastaid õnnetud.


Muide, ärge unustage... inimene, kes paneb teid kannatama, on alati teist tugevam. 
Kas tahate jääda nõrgaks?


Soovitus...

wealthyson.biz/
Kui naine kõrgendab teie suhtes häält, solvab, manipuleerib, paugutab uksi (ta ei tee seda kunagi juhuslikult, vaid see on tema jaoks normaalne, sest ta võtab teid sobiva ohvrina), siis ütelge talle kohe, et kui see kordub, siis teie suhte sellel kohal lõppevad.


Psüühilised terved mehed suruvad esimese hüsteeriahoo kohe maha, aga parem hilja, kui mitte kunagi, sest paradigmat võib lõhkuda suhte igal etapil ja ajal.


Teadvustades, et teid tõmbab iga kord teatud tüüpi naiste poole ja aru saades, miks see nii toimub, saate olema poolel teel tervenemise poole. Ja poolel teel naise poole, kes hakkab teie eest hoolitsema ja teist hoolima.
Põrkudes nüüd raskete tagajärgedega, ärge andke alla, võidelge süütunde vastu, ärge sukelduge situatsiooni, ärge laske sellel korduda.


Muidugi võtab see üleminekuperiood aega, aga teie ebaloomulik tung fuuriate poole möödub kindlasti ja te hakkate neile naistele reageerima nagu normaalne inimene, mitte nagu sado-maso pooldaja.

Normaalne inimene ei jätka suhteid, kus teda ei austata. Ta isegi ei alusta neid.


/Mihhail Labkovski/


Tõlkinud Ingrid Prass.
CopyRight ©


Allikas:

Postita kommentaar

Copyright © Manaratas. Designed by OddThemes