Elu kreedo erineva tähemärgiga inimeste jaoks

Kõigil meil on aeg-ajalt raske valikuid teha, kui on vaja midagi olulist otsustada.

Vahel aitab lihtsalt hea nõu, mis annab tõuke ja aitab leida õiget teed ning meid ka motiveerida.


Universaalseid nõuaandeid siiski ei ole, sest me oleme kõik erinevad.

Ka erineva tähemärgiga inimeste jaoks on tähtedel pakkuda erinev soovitus.

Oskus mõista, mis on oluline ja mis on teisejärguline – see on suur anne.

Kuulake neid soovitusi ja need hakkavad tasapisi aitama, et te elule jalgu ei jääks.Milline on elu kreedo, deviis ehk juhtlause erinevate tähemärkide jaoks:

elle.com/horoscopes
JÄÄRSulle meeldib juhtida ning sa ei taha anda juhtohje võõraste kätte. Õpi lõdvestuma ja vooluga kaasa minema, sest elus ei ole võimalik kõike kontrollida. Ära klammerdu mineviku külge. Seda ei saa enam muuta.

Korda mantrana oma elu kreedot:Võta vastu see, mis on. Lase lahti, mis oli. Looda sellele, mis tuleb.“

elle.com/horoscopes
SÕNNSinu peamine probleem on laiskus. Sa armastad seda õigustada sellega, et sul ei ole lihtsalt inspiratsiooni või piisavalt motivatsiooni. Sa võid olla väga töökas, kui lõpuks asja või töö käsile võtad. Aga sulle on vaja tõuget, nö lööki tagumikku.

Seetõttu pea meeles üht:Millel on väärtust, see ei tule lihtsalt.“

elle.com/horoscopes
KAKSIKUDSa oled suhtleja ning armastad leida teistega ühiseid ja sarnaseid teemasid. Aga vahel sinu soov kõigile meeldida muudab sind teiste inimeste silmis kahepalgeliseks.

Pidage lihtsalt meeles:Kui see ei ole õige, siis ära tee seda. Kui see on vale, siis ära räägi seda.“

elle.com/horoscopes
VÄHKSa mõistad oma tundeid hästi ning käitud harva ebaratsionaalselt ja impulsiivselt. Ja kuigi aeg-ajalt on vaja kuulata intuitsiooni, ära lase oma hirmudel ning üleelamistel lüüa end jalust maha.Ära kunagi lase emotsioonidel võimutseda mõistuse üle.“

elle.com/horoscopes
LÕVIOled egotsentriline. Vahel oled nii enesekeskne, et pane tähele teiste inimeste tundeid. Jah muidugi hoolitsed sa oma lähedaste ja sõprade eest, aga aeg-ajalt oled liiga pinnapealne ega märka silmaganähtavaid asju. Püüa ilmutada teiste inimeste vastu siirast huvi ja tähelepanu.

Sest:Maailm ei keerle sinu ümber!“

elle.com/horoscopes
NEITSIOled andekas, ja sõltumata sellest, kas sa tunnistad seda või mitte, oled sa perfektsionalist. Aga elus ei ole midagi ega kedagi ideaalset. Seetõttu sinu igavene püüd ideaalse ja ideaalsuse poole teeb sinust rahulolematu kriitiku. Õpi lihtsalt rõõmustama selle üle, mis sul on.

Saa aru:Üle oma varju hüpata ei saa!“

elle.com/horoscopes
KAALUDOtsuste vastuvõtmine ei ole sinu tugevam pool. Sind meelitaavd paljud erinevad asjad. Sa kaldud pikka aega kaaluma kõiki „poolt“ ja „vastu“ argumente, kahtlema ja kõhklema.

Järgmine kord proovi järgida seda soovitust:Järgi oma südame kutset, aga kuulata mõistuse häält.“

elle.com/horoscopes
SKORPIONInimesed peavad sind karmiks, kalgiks ning kättemaksuhimuliseks. See mõjutab negatiivselt sinu suhteid ümbritsevatega. Viha ei kaunista kedagi, aga sinu leppimatus võib sulle edu maksma minna. Kuidas oleks sellega, et muuta kardinaalselt mängu taktikat?Alista vaenlased oma naeratusega ja tapa nad oma headusega.“

elle.com/horoscopes
AMBURSa võid inimestest kõrvale tõmbuda, taganeda ja neid eemale tõugata. Alati on lihtsam välja paista külma kõiketeadjana. Hea, kui sa oma sisemas mõistad, milliseid inimesi võib oma maailma sisse lasta. Sa mõistad ka, et sul on veel paljugi õppida.

Seetõttu korda endale aeg-ajalt:Keegi ei tea kõiki vastuseid. Kuula ka teiste arvamusi!“

elle.com/horoscopes
KALJUKITSSa muretsed liiga palju ja kõige pärast. Mis siin veel öelda?

Pea hästi meeles:Sinu muretsemisest ei muutu midagi.“

VEEVALAJAelle.com/horoscopes
Oled kangekaelne ja armastad oma intellektiga kiidelda. Pead ennast teistest paremaks, targemaks, säravamaks. Kui keegi seda ei tunnista, siis on ta selleks lihtsalt liiga rumal, et sinu geniaalsust hinnata. Ära ole nii ülbe. Kui kellegi arvamus ei lähe sinu omaga kokku, see ei tähenda, et kellelgi teist ei ole õigus.Ole lihtsam ja ava oma süda inimestele. Ava oma süda õnnele. Lase oma hinge valgust.“

elle.com/horoscopes
KALADSa võtad kõike liiga südamesse. Isegi sõprade heatahtlikud naljad võivad sinu meeleolu kauaks rikkuda. Armastad end üles kruttida, püüda probleemi põhjust leida. Isegi siis, kui probleemi ei eksisteeri. See ei vii kuhugi.

Pea meeles:Vahel on lihtsalt vaja probleemist lahti lasta.“
Tõlkinud Ingrid Prass

CopyRight ©


Allikas:
golbis

Postita kommentaar

Copyright © Manaratas. Designed by OddThemes