Vana-Egiptuse horoskoop

http://neverojatno-no-fact.ru/

Sodiaagisarnast süsteemi tunti juba mõni tuhat aastat eKr nii Vana-Egiptuses kui ka Babüloonias.

Kui sündis laps, siis joonistasid preestrid vahel vanemate jaoks lapse sünnigraafiku, täheseisude kohta.

Egiptuse arhitektid aga otsisid taevast inspiratsiooni. 

Mõningad Vana-Egiptuse mälestised, kaasa arvatud püramiidid, projekteeriti nii, et olla eri aastaaegadel ühenduses tähtedega.

Nüüd aga sellest, millised märgid olid nende astroloogias...

touregypt.net/featurestories/

SFINKS
27. detsember – 25. jaanuar

Sfinks - kujumuutja. Aarete valvur, kes võis võtta ükskõik millise teise olendi kuju ja sümboliseeris müstilist jõudu.

Sõbrad imetlevad teid teie müstilise natuuri pärast. Võite kõige argisemad olukorrad muuta kütkestavaks sündmuseks. Võite lausa tulevikku ette ennustada ja sõpradel probleeme lahendada. Universumi saladuste üle mõteldes ei hõlju te pilvedes, vaid seisate jalgadega tugevalt maa peal. Kui on vaja, ilmutate sirgjoonelisust ja maisust.

Õnnekivi – kvarts.


worldsofimagination.co.uk/god Shu.htm
ŠU
26. jaanuar – 24. veebruar

Šu - päikesevalguse ja õhu jumal.

Olete ebatavaliselt loominguline. Teile meeldib kasutada oma loomingulisi ja näitlejavõimeid oma sõprade ja pere meelelahutuseks. Olgu see siis joonistamine, kokakunst, luulekunst või muu. Kui teie kujutlusse midagi tekkis, siis suudate selle realiseerida. Teate väga hästi, et iga loominguline anne nõuab aega, ning kui te otsustate millegagi tegeleda, siis võtate seda tõsiselt, olles valmis ületama kõik eelseisvad raskused.

Õnnekivi – kuukivi.


ISIS
25. veebruar – 26. märts
en.wikipedia.org/wiki/Isis

Isis - kuningavõimu jumalanna. Ta oli suuteline nägema asju ja nähtusi nii intuitiivsest kui ka praktilisest vaatepunktist.

Au on teie jaoks üle kõige. Teil on uskumatult idealistlik maailmavaade. Teie sõbrad armastavad teid huumorimeele, enesekindluse ja heatahtlikkuse eest. Teile meeldib aktiivne eluviis ning te inspireerite teisi oma eeskuju järgima. Raskuste ilmnedes eelistate eemalduda ja mõtiskleda omaette iseeendaga. Kuid teil on meeles, et ustavad sõbrad on lähedal ja alati valmis teid ära kuulama.

Õnnekivi – lasuriit.


http://www.landofpyramids.org/
OSIRIS
27. märts – 25. april

Osiris - teispoolsuse jumal. Niiluse isand ja allilma jumal.

Olete sündinud uskumatu andega – muudate tavalise ning äratüüdanu uueks ning kütkestavaks, huvitavaks. Sõpradele ja perele meeldib olla teie kõrval. Teile meeldib kõik, mis on „enne“ ja „pärast“ - kas siis aitate näiteks sõpradel valida uut garderoobi või teha magamistuba ümber elutoaks. Suudaksite ükskord kehvas seisus oleva äri muuta õitsvaks ettevõtteks.

Õnnekivi – sammalahhaat.


landofpyramids.org/amun.htm
AMON (AMUN)
26. aprill – 25. mai

Amon - riigi peajumal. Amoni mõtte jõul sündisid maa ja teavas.

Olete suurepärane, energiline liider. Juhite inspiratsiooni/innustuse vahendamist ja kunagi ei näita inimestele, mida nad tegema peavad. Kui asi puudutab koostööd ja võistlusi, siis just seal tahavad sõbrad olla teiega ühes meeskonnas. Lähedased pöörduvad tihti teie poole, et nõu saada. Te kuulate tähelepanelikult ja pakute probleemi lahendamiseks vaid neid variante, mis on neile jõukohased.

Õnnekivi – türkiis.


pinterest.com/hendrinakloet/
HATHOR (ATHOR)
26. mai – 24. juuni

Hathor - Maa ja taeva jumalanna, seostati armastuse, muusika ja tantsuga.

Armastate selles maailmas kõiki – alates lähedastest kuni terve maailmani. Õpetate teisi tühistes asjades parimat nägema. Näiteks lebama päikselisel päeval muru peal ja vaatama möödasõudvaid pilvi. See on see, millega teisi inspireerite. Kadedus – see ei käi teie kohta. Vastupidi, te stimuleerite teisi edu poole. Te olete headusest ümbritsetud, sest just see on see, mida te näete kõiges, mis teie ümber on.

Õnnekivi – jaspis.


FÖÖNIKS
25. juuni – 24. juuli

http://www.whale.to/b/phoenix_s.html
Fööniks - elu ja uuestisünni sümbol. Püha tulelind.

Teil on vapustav omadus luua tühjal kohal võimalusi. Olete uskumatult optimistlik. Te teate, et üks läbikukkumine – see on vaid üks võimalus vähem. Alles jäävad ju ülejäänud katsed. Inspireerite inimesi mitte alla andma, jätkama katsetamist, isegi, kui nad näevad enda ees ületamatuid raskusi. Lähete riskile, kuid ainult läbimõeldule. Teile meeldib üksinduses aega veeta. Kuid peate hästi meeles, et aeg, mis on veedetud koos pere ja sõpradega – see on see, mille nimel tasub elada.

Õnnekivi – merevaik.


ANUBIS
25. juuli – 28. august
amigosdelantiguoegipto.com/

Anubis - hingede kohtumõistja ja allilma valvur. Allilma valvur ja hingede kaitsja.

Pereliikmed ja sõbrad austavad teid. Nad armastavad teid selle eest, et te alati lubadusi peate. Teil on uskumatu sihikindlus ja võime alustatut lõpule viia. Toetute om teadmistele maailma ja iseenda kohta ning see sisemine nägemus aitab teid ja teid ümbritsevaid tihti. Kui tundub, et kõik hakkab viltu vedama, siis just teie suudate kõik tagasi oma kohtadele asetada. Ja te teete seda rahulikult, ilma liigsete emotsioonideta.

Õnnekivi – obsidiaan.


THOT /THOTH)
29. august – 27. september
pinterest.com/patcrouch/

Thot - Kuu valitseja. Thot oli õppimise ja kujutlusvõime jumal, kes valitses teadmiste, kirjatarkuse ja aja üle.

Lahendate suurepäraselt probleeme. Olete võimeline professionaalselt omandama kujutava kunsti. Eriline andekus kirjutamise vallas, kirjanikuna. Olete võimeline enda peale võtma juhi vastutuse ja kohustused ning aitama sõpru hädas. Te ei unusta sõpru tähelepanelikult kuulamast. Alati on teil meeles, et kaks pead on parem kui üks. Selle kõige eest teid austatakse ja armastatakse nii sõprade kui kolleegide keskel.

Õnnekivi – karneool.


pinterest.com/pin/
HOROS (HORUS)
28. september – 27. oktoober

Horos - jumaliku kuningavõimu sümbol ja tõusva päikese jumal.

Võitlete vapralt selle eest, millesse usute. Olete kui hele päike, valgustate oma sõprade ja pere elu. Siiski ei astu te võitlusse niisama lihtsalt. Te teate, et vahel on võitlust parem võita vastase nägemust kaaludes, rahumeelsete läbirääkimiste teel.

Õnnekivi – tsitriin.2.uned.es/
UADŽET (WADJET)
28. oktoober – 26. november

Uadžet - kuninglik kobrajumalanna. Kuningavõimu jumala, tarkuse sümbol.

Hindate väga sügavalt perekondlikke vääärtusi. Austate vanu traditsioone ja armastate luua uusi vastavalt pere kasvamisele ja parimate sõprade ilmumisele. Samamoodi sõbralikult ja austusega suhtute neisse, kes ei kuulu lähiringi, sest te saate aru, et ükskord võivad ka need inimesed sinna siseneda.

Õnnekivi – ametüst.
et.wikipedia.org/wiki/Sehmet
SAHMET (SEHMET)
27. november – 26. detsember

Sahmet - sõja ja kõrbe jumalanna. Tule valitsejanna ja Ra silm, ravimiskunsti jumalanna.

Rõõmustate oma sõpru huumoriga, teie kõrval on meeldiv olla. Rasketel aegadel toetate sõpru. Teil on lõvi või kassi graatsilisus ning kiirus, mistõttu sobib teile väga hästi kergejõustik/atleetika, juhul, kui otsustate sellega tegeleda. Tõusete karjääris nii kergelt ja kiirelt, et vahel teie sõbrad tunduvad teie kõrval/taustal kilpkonnadena. Vaatamata sellele ilmutate alati kannatlikkust, mistõttu teie sõbrad teid armastavad.

Õnnekivi – tiigrisilm.


Tõlkinud ja toimetanud Ingrid Prass
CopyRight ©

Allikad:

Postita kommentaar

Copyright © Manaratas. Designed by OddThemes