Puuviljahoroskoop

funmag.org/pictures-mag/miscellaneous-pictures/fruits-wallpapers-20-photos/


Tõmme teatud puuvilja või marja poole on seotud teatud isiksuseomadustega.

Väidetavalt on seda kinnitanud ka psühholoogilised uuringud.

Puuviljaastroloogia ise aga olevat pärit juba 2000 aasta tagusest Jaapanist.

Kui lemmikpuuvili või -mari on...APRIKOOS


http://servingjoy.com/fun-facts-of-apricots/
Need inimesed valdavad võimet rääkida magusalt ja mahedalt, kusjuures nende silmad kiirgavad ebatavalist lahkust. Sellised isiksused kutsuvad esile usaldust. Ümbritsevatele võib jääda mulje, et nad teavad seda inimest juba terve elu. Eksib aga see, kes võtab seda häbelikkuse, kõikeandestavuse, halastavuse ning armulikkuse märgina. Kui keegi mõtleb pretendeerida tema vabadusele, siis saab ta kohe tugeva vastupanu osaliseks. Seega on aprikoos-inimene sõprade jaoks armas sõber, vaenlaste jaoks lepitamatu vastane. Oma natuurilt on nad loomingulised inimesed, võivad näiteks kirjutada luuletusi ja jutte.
APELSIN


funmag.org/pictures-mag/miscellaneous-pictures/fruits-wallpapers-20-photos/
Apelsine jumaldavad suhtlemises pehme ja armsa loomuga inimesed, kes klapivad ümbritsevatega kergelt. Peamine on see, et mitte tahtes kellelegi koormaks olla, eelistavad nad ise oma õnne sepistada. Seda puuvilja armastavad ka kinnised ja häbelikud daamid, kes vallutavad mehi oma tagasihoidlikkuse ning saladuslikkusega. Reeglina on need loomingulised isiksused, intelligentsed ning hea hoomorimeelega.
ANANASS


http://www.femmeactuelle.fr/minceur
Esteetiline ja kõrgendatud tundega natuur. Kaalub iga sõna, enne kui öelda. Ei mingeid kiiruga tehtud otsuseid ning arvamusi. Inimestest, kes ei jaga nende seisukohti, püüavad nad eemale hoida, teatud kaugusesse. Neil on kõige suhtes peen maitse, alates raamatutest, aga enda võimaluste piires.

Sele tüübi inimesed on truud. Suhtlemises vastassooga ei lasku nad familiaarsustesse ega kahemõttelisusesse. Olge kindlad selles, et inimene, kes haarab liigse ananassi tüki järele, ei too teile vähem eksootilisi elamusi kui ananass ise. Aga pidage meeles, et tema eksootika sisaldab ka tema lõpmatuid sidemeid, paljusid komplekse ja hingelise tasakaalu puudumist.
ARBUUS


funmag.org/pictures-mag/miscellaneous-pictures/fruits-wallpapers-20-photos/
Positiivne inimene. Need inimesed väldivad vaidlusi ja kunagi ei kurda millegi üle. Püüavad suunata inimesi õigele teele, mis neil aga siiski harva õnnestub. Oma kombeid siiski ei muuda.

Kodus on see inimene leebe ning lepliku loomuga naine või mees (ema või isa), kes austab vanema põlvkonna inimesi. Planeerivad iga minutit oma elus. Kui on vaja, ei ole neil kahju ei enda ega teiste jõust ning ajast selleks, et viia kavatsetu loogilise finaalini. Rohkem printsipiaalsust tuleks neile kasuks.
BANAAN


http://www.publicdomainpictures.net
Loomult pehme ja lahke südamega inimene. Kuid mõningase maneerlikkuse esinemine paneb neid iseloomustama kui üleolevaid, kõrke, upsakaid inimesi. Vahel võivad olla sentimentaalsed ja kergelt haavatavad. Neile meeldib unistada, kuigi usuvad kindlalt selliste unistuste mitte täitumisse. Iseloomu puuduseks on laiskus. Satuvad tihti võõra mõju alla.

Banaanide armastajad avaldavad vastassoole tugevat muljet (paljuski selle tõttu, et kas siis teadlikult või teadmatult kahltustatakse neid kalduvuses oraalseksile). Nad reageerigad ülimalt valulikult igasugusele kriitikale nende suhtes, sest puuvilja „kasuka“ all on ju varjul pehme, tundlik ja haavatav isiksus. Langevad sageli melanhooliasse.
VIINAMARI


funmag.org/pictures-mag/miscellaneous-pictures/fruits-wallpapers-20-photos/
Need inimesed oskavad saladusi hoida. Nii enda kui teiste omasid. Aga nende varjatus ja kinnisus ületab sageli mõistlikkuse piire, mistõttu inimesed ei usalda neid. Vahel ei mõju salastatus ja kinnisus suhetele sugulaste ja lähedastega hästi.

Hindamist väärivateks omadusteks on punktuaalsus ja oskus sõna pidada.

Viinamarja armastavad väga kinnised inimesed. Nad ei armasta rääkida oma haigustest ja hingelistes üleelamistest. Neile võib usaldada kõige salajasemat.

Selle tüübi naised harilikult kardavad üksindust ja püüdlevad igavesti mugavuste poole.

Mehed on aga sageli daamide lemmikud, aga partneri valikus väga kapriissed.

http://www.allposters.com

GRANAATÕUNNende inimestega on parem mitte nalja teha, mitte avameelitseda, mitte anda neile võlgu suuri summasid.


PIRN


http://foodtofitness.com/health-benefits-of-pears/
Pirn-inimeste peamine iseloomujoon on sõbralikkus ning rahulikkus. Naised on suurepärased ja külalislahked perenaised või peremehed. Nad on isiksused, kes on kunstiliselt andekad. Neil on arenenud huumorimeel. Nad on melomaanid.

Noorelt on nad (eriti neiud) väga kütkestavad, erootilised. Võluvad oma partneri vastupandamatu sarmiga ära. Nad tahavad, et neid kantaks kätel.

Pirn-mehed on sageli siiski solvuva loomuga ja kannavad solvumiste jälgi kaua oma armastust täis südames.
VIRSIK


http://homecooking.about.com
Harilikult on need seltsivad inimesed, kes psühholoogiliselt klapivad enamuse ümbritsevate inimestega. Teatud elusituatsioonides on raske aru saada, kas nad teevad nalja või räägivad tõsiselt. Peamiseks neid iseloomustavaks jooneks on intelligentsus. Iseloomu puuduseks võib pidada oskamatust hakkama saada raskustega, mis ei olnud ette planeeritud.

Aga eksisteerib teatud paradoks, kuna virsikuid armastavad haavatavad ja häbelikud natuurid. Häbelikkus ületab vahel igasugused piirid ning väljastpoolt võib tunduda näiteks, et need naised on

külmad ja peenutsevad nukud. Aga see ei ole alati nii. Välise vaoshoituse taga varjavad nad endas õrna hinge.

Virsikute armastajad valivad endale partnerit kaua. Isegi, kui see toob kaasa alandusi ja pettumusi. Nad on valmis erinevateks eksperimentideks.
AEDMAASIKAS


http://food.ndtv.com
Kadedus on neile inimestele võõras. Nad ei ärritu kunagi pisiasjade pärast. Nad on lõbusad, rõõmsameelsed. Oskavad leida teistega ühist keelt. Neile on omane elegantsus. Nad armastavad ilusaid asju. Oskavad neid ka hinnata ja hoida.

Siiski kannatavad armukadedushoogude käes (ilma igasuguse põhjuseta).

Need naised valivad endale ainult kõige jõukamaid ja kindlustatumaid mehi.

Selle tüübi mehed aga on püsimatud, olles ülimalt kütkestavate ja ilma kompleksideta partnerite otsinguil. Usaldavad ainult oma aistinguid ja aimusi.
http://savingdinner.com
KARUSMARI


Nende inimeste hing on avali. Leiavad ühist keelt ka kõige erinevama sotsiaalse taustaga inimesega. Armastavad lõbusat seltskonda, ühise laua taga istumist. Isegi, kui neil ei ole head kuulmist ja häält, on ikkagi eeslauljateks. Ei kannata, kui nõrgematele liiga tehakse. Neilt on kerge lubadust kätte saada, aga kahjuks nad peaaegu kohe unustavad selle lubaduse.

KIRSS


funmag.org/pictures-mag/miscellaneous-pictures/fruits-wallpapers-20-photos/
Need on oma loomult väga õrnad, leplikud ja viisakad inimesed. Nad on teiste õnneks ja rahuloluks valmis kõigeks. Armastavad kuulata ja rääkida anekdoote. Ei kannata kuulujutte ja valet. Igasugustes suhetes on lapsele sarnased, naiivsed, arglikud ja kartlikud.

Elavad väga valulikult ja raskelt üle, kui neisse suhtutakse halvakspanevalt ning üleolevalt.
PLOOM


http://homecooking.about.com
Enamus selle tüübi inimesi on torisejad ja norijad. Neil siiski on taktitunne olemas ja aeg-ajalt lubavad endal olla leebed teiste eksimuste suhtes. Üleüldse ei kannata kriitikat enda aadressil. Enesekindluse ja absoluutse erandlikkuse tõttu ei ole neil palju sõpru. Sagedamini armastavad ploome neiud, kellel on kalduvus „lendudele unes ja ilmsi“. Vahel laskuvad nad taevast patusele maale ning realiseerivad oma unistused ülimalt täiuslikult loomingus.


www.cinema24x7.tk
VAARIKAS


Vaarikainimesele on omane edevus, enda imetlemine ja suur ports egoismi. Nad ei tee midagi lihtsalt niisama. Rasked situatsioonid tõmbavad nad üleelamiste keerisesse, kutsudes esile paanika. Siis otsivad nad kõrgemat kaitset. Aga tuleb au anda – nad on väga püüdlikud.
ÕUN


funmag.org/pictures-mag/miscellaneous-pictures/fruits-wallpapers-20-photos/
Need inimesed on kirgliku natuuriga, innukad ja natuke vanamoelised. Tavaliselt hindavad ülemused neid väga, sest nad võivad täita iga ülesande. Peamisteks iseloomujoonteks on enesekindlus ja usaldusväärsus. Lüüriline natuur, sentimentaalne. Sageli on kurvameelsed, justkui ilma nähtava põhjuseta.

Tõlkinud Ingrid Prass

CopyRight ©Alllikas:Postita kommentaar

Copyright © Manaratas. Designed by OddThemes