Nostradamuse ring. Ennustamine

16. sajandil elanud Nostradamus (Michel de Nostredame), kes oli ühtaegu nii füüsik, astronoom kui ka arst, nägi ette paljusid sündmusi inimkonna ajaloos.

Legendi kohaselt kasutas ta oma ennustuste tegemisel aeg-ajalt ka maagilist ringi. See ei ole küll kinnitust leidnud, kuid „Nostradamuse ringi“ kasutatamine on juba mitmeid sajandeid populaarne.

Arvatakse, et selle abil ennustamine aitab vastu võtta otsuseid ja lahendada kahtlusi.

Ennustada saab nii üksinda kui ka koos sõpradega.

http://izhlife.ru/


Kuidas selle ringi abil tulevikku vaadata...

1) Alustuseks tuleb mõtelda küsimus või situatsioon. Soovitavalt selline, millele saab vastata „jah“ ja „ei“.

2) Oluline on siis sellele küsimusele ka keskenduda ning häälestuda, puhastades eelnevalt pea muudest mõtetest.

3) Valida number ringi seest. Selleks on 3 võimalust:

  1. Visake ringi peale kuldsõrmus või mingi muu väike ese. Vaadake, mis numbrile langes.
  2. Sulgege silmad ja puudutage näpuga ringi (võimalik ka ekraanil). Vaadake, mis number tuli.
  3. Kasutada venekeelset online varianti internetist http://magya-online.ru/prochee/krug_nostradamusa. Klikkida seal ringi kõrval asuva briljandi kujutise peal. Siis läheb see ise numbri peale.
    Uue küsimuse jaoks teha lehele „värskendus“.


4) Lugege vastust altpoolt.Vastused...

1. Jah

Kuulute inimeste hulka, kes ei kaota meelekindlust ning enesevalitsust isegi kõige raskemates situatsioonides. Seetõttu ärge kohe keelduge probleemidest, sest teil on tagavaraks kannatlikkus ning enesevalitsus. Teid ootab edu. Ärge kartke usaldada ennast ja teisi.

2. Jah

Kuid mitte täna ega homme. Keegi seisab teil tee peal eest ja üritab teie kaarte segamini ajada. Ärge võtke teda liiga tõsiselt. Kuid ei maksa ka tema vastupanu alahinnata. Hoiduge kokkupõrgetest. Püüdke probleemidele positiivset lahendust leida.


3. Jah


Lähipäevade sündmused ületavad kõiki teie ootusi. Kui hakkate oma energiavarusid mõistlikult kasutama, mitte ei hakka tulistama kuulipildujast varblaste pihta, siis saavad kõik eelised olema teie poolel. Igal juhul olge kannatlikud ja kindlameelsed enda ja teiste suhtes.


4. Võib olla!


Täna segavad teid mitmed arusaamatused ning illusioonid. Kui te reaalselt situatsiooni hindate ja olete valmis mõislikuks kompromissiks, siis avaneb võimalus positiivseks lahenduseks. Nii et peaaegu kõik sõltub ainult teist. Jätke kõrvale mineviku ebaõnnestumiste koorem/taak. Vaadake julgelt tulevikku.


5. Just täpselt nii


Praegusel hetkel pöörate liiga suurt tähelepanu teiste arvamusele, mistõttu natuke lasete minna soodsatel situatsioonidel. Ärge venitage ega oodake liiga kaua. Näidake, et teiega tuleb nüüd arvestada. Väikesed taktikalised mängud viivad vaid eksitusse ning toovad kahju vastastikusele usaldusele.


6. Kõik saab olema veidi raskem, kui ootasite


Lähtute valedest alustest. Teised inimesed näevad seda hoopis teises valguses. Seetõttu on teie jaoks äärmiselt oluline kuulata ära lähedase inimese nõuanne, et mitte alluda petlike lootuste mõjule.


7. Küsimus ei ole veel lahenenud


Andke endale aega ja ärge murdke pead veel küpsemata probleemide pärast. Püüdke nautida hetke. Kõik kujuneb hiljem. Kui see väga muret teeb, siis pöörduge „ringi“ poole nädala pärast.


8. Ettevaatust!


Püüdke mitte uskuda kõike, mida teile räägitakse. Hoidke mõningast distantsi teatud asjades. Täna paistab teile kõik palju kasulikum, kui see tegelikult on. Olge ettevaatlikud, et hiljem ei peaks pettuma.


9. Kindlasti. Kahtlemata.


Ilma abita te hakkama ei saa. Rääkige hea sõbraga probleemist, mis teid piinab. Tema on neutraalne, kõrvaline isik ja vaatab asjadele palju kainemalt.


10. Jah


Ärge laske ennast eksitusse viia. Ilmutage suuremat enesekindlust. Siis läheb kõik hästi. Antud momendil võite täielikult usaldada oma intuitsiooni. Teil ei tule siis hiljem tunda vähimatki pettumist.


11. Küsimus on püstitatud liiga vara


Ärge meelestuge ega keskenduge lõplikult ja tagasipöördumatult sellele, mis veel ei ole valmis küpsenud. Jätke aega soodsaks arenguks. Andke järgi ning loobuge sagedamini. Selle eest hakkavad teised teid hindama.


12. Vägagi võimalik


Sest kõik areneb palju kiiremini ning positiivsemalt kui te endale ette kujutasite. Tähtis on ainult, et te ei püüaks jätta muljet mittehuvitatusest. Pöörake tähelepanu: keegi siiralt soovib saada teie sõbraks.


13. Kõik ei lähe plaani kohaselt


Tegutsete ebakindlalt. See viib mõningaid teie sõprasid eksitusse. Nad peavad teid ettearvamatuks isiksuseks. See ei tule teile kasuks. Purustage see imidž. Teid armastatakse rohkem, kui te oletate.


14. Kõik saab hästi olema


Aga ainult sel juhul, kui te ise aktiivsust ilmutate. Kõik on lubatud. Ainult mitte viivitamine. Võtke initsiatiiv enda kätte ja üllatage kõiki oma asjalikkuse ja ideerikkusega.


15. Jah, võite oma õnnele kindel olla


Teid ootab ees ootamatu ja meeldiv saatusepööre. Teil ei ole vaja praegu midagi välja mõtelda, vaid ainult (ära) oodata. Kiirustav tegevus viib ebavajalikus suunas ja võib kahjustada.


16. Kõik lootused täituvad


Kuid üldse mitte nii nagu te endale ette kujutasite. Seetõttu olge valmis igasugusteks muutusteks. Ärge meelestuge ega keskenduge üheleainsale eesmärgile. Ilmutage paindlikkust ja ärge tõrjuge ühtegi argumenti.


17. Kõik on veel alles küsimärgi all


Teil tuleb hoolega järgi mõelda, mida soovite, sest teie tunded ei ole veel lõpuni küpsenud. Seetõttu ootate teiselt poolelt liiga palju. Lähipäevil jääb kõik endist moodi. Kuid mõningane soodne asjaolu, tingimus või olukord võib tuua teie asjadesse valgust. Kuulake tähelepanelikult oma südant.


18. Teil võivad tekkida raskused


Alguses tuleb teil üle elada pettumist. Mis siiski üldse ei tähenda, et teie šansid oleks nullis. Vastupidi, pettumus annab tõuke positiivseks arenguks. Teie sõprade ring laieneb, muutub paremaks ja stabiilsemaks.


19. Usaldamatus ning tigedus on teist veel kaugel


Kuid kui te ei suuda kiirelt lahti saada isiklikest kahtlustest, siis rikute paljutki. Kui edu läheb teist mööda, siis selles on süüdi ainult teie üleliigne tagasihoidlikkus ja ebakindlus. Visake need kõrvale. Olge avatud ning sõbralikud teiste inimestega suhtlemises.


20. Jah


Praegusel hetkel tundub teile, et edu voolab teie käest minema. Seetõttu ei ole vähimatki põhjust kahelda soodsas tulemuses. Edu saab teid piisavalt kaua saatma. Nautige neid õnnelikke nädalaid.


21. Jah


Eesmärgi lõpliku saavutamiseni on jäänud teha veel veidi jõupingutusi. Nähke veel vaeva, riskige – viimane pingutus, ja teil tuleb kõik hästi välja. Olge tähelepanelikud enda ümber toimuvate asjade suhtes – juhuseid ei ole.Tõlkinud Ingrid Prass
CopyRight ©


Allikas:


Postita kommentaar

Copyright © Manaratas. Designed by OddThemes